یارانه معیشتی بانک سپه کی واریز می شود؟

کد خبر: 1053334

یارانه معیشتی خانوارها واریز شده که بانک سپه در واریز یارانه معیشتی تاخیر داشته است.

یارانه معیشتی  غیر از یارانه ای است که هر ماه واریز می شود. یارانه معیشتی تیر ماه واریز شد. زمان واریز یارانه معیشتی جاماندگان اعلام شد. یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. اخبار جدید در مورد زمان و میزان واریز یارانه معیشتی را در این خبر بخوانید:

یارانه معیشتی تیرماه 10 تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. جز یارانه افرادی که یارانه آنها متعلق به حساب بانک سپه بوده است. این بانک می‌گوید فایل ارسالی برای واریز یارانه ایراد داشته و یارانه معیشتی ۱۲ تیر واریز می‌شود.

یارانه معیشتی

در حالی یارانه معیشتی خانوارها واریز شده که بانک سپه در واریز یارانه معیشتی تاخیر داشته است. پیگیری‌های تجارت‌نیوز از این بانک نشان می‌دهد که فایل ارسالی واریز یارانه بانک سپه به مشکل خورده و یارانه مشمولان فردا ۱۲ تیر واریز می‌شود.

یارانه معیشتی‌بگیران بانک سپه در حالی واریز نشده که در این هفته زمزمه‌هایی از حذف یارانه‌بگیران و ثبت‌نام‌های جدید منتشر شده بود. این مساله سبب نگرانی برخی از مشمولان شده و آنها نگران بودند که مبادا یارانه معیشتی آنها قطع شده باشد.

اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد فقط یارانه معیشتی افرادی که بانک آنها سپه بوده واریز نشده است که دلیل آن هم به مشکلی بر می‌گردد که در سیستم پرداخت بانک سپه مشکلی ایجاد شده است.

هفته گذشته هم برخی از مردم پیامک‌هایی با موضوع «یارانه شما قطع شد؛ ثبت نام در لینک ارسالی» دریافت کردند. اما رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد این پیامک‌ها جعلی است.

او گفته بود هرگونه اطلاع‌رسانی در مورد یارانه نقدی اعم از ثبت‌نام، حذف و سایر موارد فقط از طریق سایت رسمی این سازمان و وزارت کار و رفاه اجتماعی و یا رسانه ملی، رسانه‌های معتبر و ارباب جراید صورت می‌گیرد. اما هنوز این مراجع اطلاع‌رسانی خبری در این مورد منتشر نکرده‌اند.

پیگیری واریز یارانه معیشتی بانک سپه

اما آیا مرجعی برای پیگیری واریز نشدن یارانه معیشتی بانک سپه وجود دارد؟ افراد می‌توانند برای پیگیری دلیل واریز نشدن یارانه معیشتی بانک سپه با شماره ۱۵۵۷ تماس بگیرند. سپس باید به مرکز مشتریان بانک سپه وصل شوند تا اپراتور پاسخ آنها را بدهد.

یارانه معیشتی/ همه بانک‌ها واریز کردند جز بانک سپه؟

آیا یارانه دیگر بانک‌ها واریز شده است؟ بررسی پیام‌های مخاطبان تجارت‌نیوز نشان می‌دهد که یارانه معیشتی دیگر بانک‌ها واریز شده و گویا این مشکل فقط برای افرادی پیش آمده که حساب آنها مربوط به بانک سپه بوده است.

یارانه معیشتی

در ادامه برخی از پیام‌های مخاطبان را می‌خوانید:

«سلام چرا یارانه بانک سپه واریز نشده من که نه شغلی نه درلمدی ندارم چرا حذف شده؟»

«یارانه معیشتی واریز نشده بانک سپه مشکل داره چه باید کرد؟»

«سلام یارانه ما هم بانک سپه است واریز نشده. بانک اگر مشکلی داره باید اعلام کنه بانک سپه دیگه شورشو درآورده.»

«سلام چرایارانه معیشتی بانک سپه واریزنشده بااینکه امروزجمعه ۱۱تیرماه ساعت ۱۱و۴۵دقیقه است؟؟؟»

«یارانه رو واریز کردن ولی مشتریان بانک سپه به مشکل خوردن که یکیشون هم منم. یارانه بنده هم که از طریق بانک سپه دریافت میکردم هنوز یه حسابم واریز نشده؟»

«یارانه ما رو بانک تجارت میریزه و پرداخت شده. انگار فقط بانک سپه مشکل داشته.»

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها