پیش فروش ایران خودرو برای این چند محصول/ جزئیات فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد

کد خبر: 1066006

گروه صنعتی ایران‌خودرو به‌منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، از امروز (سه‌شنبه، ۱۸ خرداد) اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق‌العاده خود کرده است.

پیش فروش ایران خودرو  از امروز شروع شده است. پیش فروش ایران خودرو شامل خودروهای زیر است.  پیش فروش ایران خودرو به مدت 3 روز ادامه دارد. جزئیات پیش فروش ایران خودرو را در ادامه ملاحظه می کنید. برای اطلاعات بیشتر از پیش فروش ایران خودرو با این خبر همراه باشید. 

پیش فروش ایران خودرو/ آغاز فروش فوق العاده پژو 207 ، دنا پلاس و پارس سال

گروه صنعتی ایران‌خودرو به‌منظور افزایش عرضه به بازار و تامین نیاز مشتریان، از امروز (سه‌شنبه، ۱۸ خرداد) اقدام به اجرای هفدهمین مرحله از فروش فوق‌العاده خود کرده است.

پیش فروش ایران خودرو

   در این طرح سه محصول پژو پارس سال، پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای و دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه می‌شود.

 

 

این مرحله از فروش فوق‌العاده، از امروز به مدت سه روز به اجرا گذاشته خواهد شد و به منظور بهره‌مندی مشتریان واقعی، محدودیت‌های مربوط به فروش فوق‌العاده همچنان اجرا می‌شود.

مشتریان نهایی برای ثبت‌نام، از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر انتخاب خواهند شد.

متقاضیان می‌توانند از امروز تا پنجشنبه هفته جاری، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در دو ماهه نخست امسال گروه صنعتی ایران‌خودرو ۵۴ هزار و ۲۸۱ دستگاه خودرو تولید کرد که مشتمل بر ۳۷ هزار و ۵۵۱ دستگاه در گروه پژو، چهار هزار و ۴۳۶ دستگاه در گروه سمند، ۶ هزار و ۹۳۷ دستگاه دنا، چهار هزار و ۵۳ دستگاه رانا، ۹۱۶ دستگاه هایما و ۱۸۸ دستگاه تارا بود.

جمع تولیدات این خودروساز در هم‌سنجی با پارسال افت ۶.۲ درصدی داشته است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت