جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو اعلام شد+ جدول

کد خبر: 1078154

در جدول زیر قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار آزاد را مشاهده می‌کنید.

اطلاع از قیمت محصولات ایران خودرو به تصمیم بهتر شما کمک خواهد کرد. یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت محصولات ایران خودرو ، «عرضه متناسب با تقاضا» است. لیست قیمت محصولات ایران خودرو را می توانید در این خبر ملاحظه کنید. قیمت محصولات ایران خودرو در بازار ایران لحظه ای و یا دست کم روزانه دستخوش تغییر می شود. قیمت محصولات ایران خودرو امروز 14 تیر ماه 1400 به شرح زیر است.

قیمت محصولات ایران خودرو امروز 14 تیر

قیمت محصولات ایران خودرو

مدیرعامل ایران‌خودرو درباره زمان عرضه خودروی ارزان‌قیمت این گروه صنعتی به بازار گفت: رونمایی این خودرو ظرف چند ماه آینده انجام می‌شود، اما تولید انبوه آن به ۱۸ ماه زمان نیاز دارد، ضمن آنکه عرضه آن به بازار نزدیک به دو سال طول می‌کشد.

عرضه خودروی ارزان قیمت توسط ایران خودرو

فرشاد مقیمی افزود: یکی از راهکارهای کاهش قیمت تمام‌شده، طراحی خودرو و حرکت به سمت پلت‌فرم‌های مشترک است.

قیمت محصولات ایران خودرو

وی تاکید کرد: در راستای تحقق این هدف، ایران‌ خودرو، طراحی خودرویی در کلاس A پلاس با موتور سه استوانه -که دی سال گذشته رونمایی شد- را آغاز کرده است. طراحی این نوع خودروها خاص و ویژه بوده و تمام استانداردها و شرایط روز را دارا هستند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کمترین هزینه را در بحث مربوط به تولید خواهند داشت.

 وی اضافه کرد: طراحی نمونه‌ای از این خودرو با پلت فرم موتوری جدید که پیشرانه سه استوانه را برای آن در نظر گرفتیم، به پایان رسیده و نمونه‌ای از آن ساخته و وارد فاز طراحی مفهومی شده است که ظرف چند ماه آینده به سرانجام می‌رسد.

مقیمی با بیان اینکه تلاش شده در طراحی خودروی مذکور هزینه‌ها کاهش یابد، ادامه داد: تولید در بالاترین تیراژ نیز یکی دیگر از راهکارهای کاهش قیمت تمام‌شده این نوع خودرو است زیرا هرچه تولید افزایش یابد، هزینه تمام‌شده کاهش پیدا می‌کند.

مقیمی با بیان اینکه در تولید این خودرو نگاه بر این است که طراحی و ساخت در داخل انجام شود، ادامه داد: در تولید این خودرو از ظرفیت شبکه تامین ایران‌خودرو و معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری کمک گرفته شده است. به گفته مقیمی امکان صادرات این خودرو نیز فراهم خواهد شد زیرا در حال حاضر نیازمندی به امثال آن در بازارهای کشورهای همسایه احساس می‌شود. وی درباره کیفیت خودروی ارزان‌قیمت ایران‌خودرو نیز تصریح کرد: هرچند شاید در سال‌های گذشته به دلیل عمل به تعهدات، تمرکز چندانی بر کیفیت خودرو وجود نداشت اما از سال گذشته روی این موضوع تمرکز کرده‌ایم.

قیمت محصولات ایران خودرو

مدیرعامل ایران‌خودرو با بیان اینکه نمی‌توان از یک تولیدکننده انتظار داشت با وجود تولید به همراه زیان، برای ارتقای کیفیت برنامه‌ریزی کند، ادامه داد: باید برای کیفیت هزینه شود، این در حالی است که زیان مانع کیفیت و توسعه است. نمی‌توان با وجود زیان، توسعه یافت زیرا توسعه به سرمایه‌گذاری نیاز دارد و این سرمایه‌گذاری باید از محل سود اتفاق بیفتد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 
Markets

تازه های سایت

دیگر رسانه ها