غافلگیری سایپا برای مادران متقاضی خودرو | مهلت ۷۲ ساعته برای تکمیل وجه! + لینک ثبت نام خودرو

کد خبر: 1230054

گروه خودروسازی سایپا امروز ۶ تیر ۱۴۰۲ اطلاعیه جدیدی درباره تکمیل وجه خودرو برای متقاضیان صادر کرد. متقاضیان طرح جوانی جمعیت تا سه روز فرصت دارند برای تکمیل وجه اقدام کنند. این اطلاعیه بدون اعلام قبلی به متقاضیان اعلام شده است.

غافلگیری سایپا برای مادران متقاضی خودرو | مهلت ۷۲ ساعته برای تکمیل وجه! + لینک ثبت نام خودرو

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه جدید خود مهلتی ۷۲ ساعته برای تکمیل وجه برای متقاضیان طرح جوانی جمعیت اعلام کرد.

سایپا بدون اعلام قبلی، از متقاضیان طرح جوانی جمعیت که در دومین مرحله فروش یکپارچه خودرو اسامی آنها با موعد تحویل دی ماه اعلام شده خواست در ۳ روز کاری برای واریز مبلغ علی‌الحساب اقدام کنند.

این درحالی است که براساس ماده ۳ آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو، عرضه کننده موظف است حداقل دو روز کاری قبل از اجرای فرایند فروش، شرایط را اطلاع رسانی عمومی کند.

براساس اعلام سایپا؛ مادرانی که که در طرح جوانی جمعیت، متقاضی محصولات ساینا S اتوماتیک، کوییک پلاس اتوماتیک و کوییک R اتوماتیک هستند از امروز (سه شنبه ۶ تیر) تا پنجشنبه فرصت دارند وجوه علی الحساب خود را واریز کنند.

اولویت‌های اعلامی، مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه در این دوره هستند و تغییر خودرو امکان‌پذیر نیست.

متقاضیان باید به منظور خرید محصولات سایپا صرفاً از طریق سامانه سایپا به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.

موعد تحویل خودرو‌ها هفته چهارم دی ماه ۱۴۰۲، قیمت خودرو مطابق روز تحویل خواهد بود و مبلغ پیش‌پرداخت نیز مطابق بخشنامه است.

تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش گفت: متقاضیانی که موفق به تکمیل وجه در موعد مقرر نشوند می‌توانند در طرح‌های فروش بعدی شرکت کنند.

قیمت خودرو در طرح جوانی جمعیت سایپا

قیمت علی الحساب خودروهایی که سایپا اعلام کرده است تا متقاضیان ظرف مدت ۳ روز آن را تکمیل کنند برای ساینا اس با گیربکس اتوماتیک ۱۶۵ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، کوئیک پلاس با گیربکس اتوماتیک ۱۶۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و برای کوییک آر با گیربکس اتوماتیک ۱۶۹ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان اعلام شده است.

سایپا یکپارچه

منبع: صداوسیما

 

 

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  Markets

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد