رشد ۲۱ هزار واحدی شاخص بورس و ورود پول حقیقی ها

کد خبر: 1254770

بازار سرمایه چهارمین روز کاری هفته را با رشدی بیش از ۲۱ هزار واحدی به پایان رساند و پس از مدت ها شاهد ورود پول حقیقی ها بود.

رشد ۲۱ هزار واحدی شاخص بورس و ورود پول حقیقی ها

بازار سهام چهارمین روز کاری هفته را اگر چه متعادل آغاز کرد اما رفته رفته شاهد ورود پول حقیقی ها بود و توانست رشد خوبی را ثبت کند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 21 هزار و 823 واحدی به 2 میلیون و 52 هزار واحد رسید و توانست خود را در کانال 2 میلیون و احدی تثبیت کند. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با رشدی رشدی 11 هزار واحدی به ارتفاع 696 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فولاد»، «فملی» و «خودرو» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «خاور»، «انتخاب» و «هرمز» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «ذوب»، «خگستر» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کرمان»، «خاور» و «فزر» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 9 آبان ماه 1402، مبلغ 6 هزار میلیارد تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 350 میلیارد تومان به بازار سهام تزریق کردند.

در بازار امروز 377 نماد در محدوده مثبت و 60 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 246 نماد در محدوده مثبت و 82 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها