ریزش امروز شاخص بورس ۳۰ آبان/ ادامه روزهای روکودی بازار

کد خبر: 1257528

ارزش معاملات بازار سرمایه همچنان حکایت از ادامه دار بودن روز های روکودی بازار دارد.

ریزش امروز شاخص بورس ۳۰ آبان/ ادامه روزهای روکودی بازار

 بازار سهام آخرین چهارمین روز کاری هفته را همانند روز های اخیر، در شرایط رکودی ادامه داد به نحوی که اکثر سهام بازار در محدوده ی صفر تابلو معامله شدند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 2 هزار و 100 واحدی به 2 میلیون و 20 هزار واحد رسید، همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با رشدی 3 هزار واحدی به ارتفاع 703 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «شستا»، «فولاد» و «اخابر» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «غصینو» و «خدیزل» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «شستا»، «وساخت» و «خودرو» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «فصبا»، «کرومیت» و «ثرود» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 30 آبان ماه 1402، مبلغ 3 هزار میلیارد و 700  میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 50 میلیارد تومان به بازار سهام تزریق کردند.

در بازار امروز 273 نماد در محدوده مثبت و 159 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 189 نماد در محدوده مثبت و 143 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها