با افتتاح حساب وام آنی یک ساعته در حساب وام گیرنده | وام فوری ۵۰ و۱۵۰ میلیونی دولتی برای همه

کد خبر: 1257627

وام فوری مجموعه ای از وام ها و تسهیلات وسوسه انگیز بانکی است. کارآفرینان، زوج‌های جوان، کارآفرینان، افرادی که به دنبال مسکن هستند و به طور خلاصه، هر کسی که می‌خواهد تغییری در حرفه، زندگی و تحصیلات خود ایجاد کند. برای کمک می تواند از وام فوری بانک بهره مند شود.

با افتتاح حساب وام آنی یک ساعته در حساب وام گیرنده | وام فوری ۵۰ و۱۵۰ میلیونی دولتی برای همه

وام فوری مجموعه ای از وام ها و تسهیلات وسوسه انگیز بانکی است. کارآفرینان، زوج‌های جوان، کارآفرینان، افرادی که به دنبال مسکن هستند و به طور خلاصه، هر کسی که می‌خواهد تغییری در حرفه، زندگی و تحصیلات خود ایجاد کند. برای کمک می تواند از وام فوری بانک بهره مند شود.

وام فوری به کمک افرادی می آید که نیاز فوری به پول زیادی دارند. زیرا مردم همیشه کمبود نقدینگی دارند. بنابراین نیاز به پول نقد برای انجام یک پروژه، مردم را به استفاده از وام های فوری و تسهیلات ارائه شده توسط بانک ها ترغیب می کند. در ادامه به آخرین اخبار از وام فوری ما پرداخت می کنیم.

بیمه اجتماعی یک سیستم تامین اجتماعی است که در قالب تامین مالی از حقوق اجتماعی و اقتصادی مردم در برابر خطرات مختلف محافظت و تامین می کند.

شرکت ها و سازمان های مشتری بانک گردشگری می توانند از برنامه Z Card در این مجموعه برای ارائه مزایای کارکنان خود استفاده کنند. اعتبارات این طرح در سقف ۱۰، ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ میلیون تومان پیش بینی شده است.

به گزارش کماپرس به نقل از رده بندی، شرکت ها و سازمان هایی که می خواهند از وام زد کارت استفاده کنند باید در یکی از شعب بانک گردشگری سپرده قرض الحسنه داشته باشند. کارکنان شرکت ها و سازمان های صاحب حساب بانک گردشگری برای استفاده از این فرصت باید فیش حقوقی خود را ارسال کنند. برای دریافت این وام کارکنان باید ضامن داشته باشند و می توانند همکاران خود را به عنوان ضامن تسهیلات معرفی کنند. حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات ۱۲ ماه است. لازم به ذکر است که کارت Z به صورت کارت ممنوعیت ارائه شده و تنها متقاضیان می توانند از آن استفاده کنند. ضمناً افرادی این کمک هزینه را دریافت می کنند که ۴۰ درصد حقوق آنها کفاف اقساط کمک هزینه را بدهد.

مبلغ هر قسط بسته به حداکثر مبلغ وام و مدت بازپرداخت ۴ میلیون و ۱۶۶ هزار و ۶۶۷ تومان است. مجموع سرمایه گذاری و سود آن ۵۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

وام فوری بالای ۳۰۰ میلیون تومان با شرایط مساعد

مشتریان بانک کشاورزی که مایل به دریافت وام از این گروه هستند می توانند با ایجاد میانگین حساب مناسب از این طرح بهره مند شوند.مهر “دائمی” این مجموعه را خواهد داشت.

مشتریان بانک کشاورزی که خواهان دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند و حساب متوسطی با سررسید سه تا هشت ماهه ایجاد کنند. لازم به ذکر است مشتریان باید مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان در سپرده خود نگه دارند. ضمانت اصلی اخذ این تسهیلات، ارائه ضامن رسمی است. سود حاصل از این سیستم به ضریب برابری سیستم بستگی دارد و ۱۰، ۱۲ یا ۱۴ درصد است. حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات ۱۲ ماه است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط ۲۶ میلیون و ۹۳۶ هزار و ۱۳۵ تومان است. سود کل تسهیلات ۲۳ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۶۲۳ تومان و کل مبلغ وام و سود آن ۳۲۳ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۶۲۴ تومان خواهد بود.

وام فوری/برخی از اهداف بانک کشاورزی

بانک کشاورزی یکی از بانک های تخصصی کشور است که در سال ۱۳۱۲ برای حمایت از بخش کشاورزی و زیرمجموعه های مربوطه شروع به فعالیت کرد. در حال حاضر این مجموعه با ۱۸۱۷ شعبه و ۵۰ شعبه ارزی انواع خدمات مجاز بانکی و پولی را به مشتریان واجد شرایط ارائه می کند.

بانک کشاورزی اخیرا نودمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت و همچنان به کار خود برای تقویت پایه بازار محصولات کشاورزی و بهبود زنجیره ارزش محصولات غذایی ادامه می دهد. به گفته نمایندگان این بانک، انگیزه اصلی سیاستگذاران، مدیران و کارکنان این بانک تقویت قدرت حمایتی بانک از طریق توسعه، نوآوری، بهبود و تکمیل سبد خدمات بانکی بوده است.

وام فوری ارزان بالای ۱۵۰ میلیون برای این افراد

مسئول توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی گفت: با مصوبه بانک مرکزی، تسهیلات اعتباری شرکت های خصوصی در سال جاری با افزایش ۳۳ درصدی به ۴ میلیارد تومان می رسد.

محمود کریمی بیرانوند در ارتباط مستقیم با شبکه خبری سیما گفت: وام تسهیلات مشاغل خانگی که در سال گذشته بالغ بر سه میلیارد تومان بود، با رایزنی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال جاری تمدید می شود. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با تایید بانک مرکزی این وام ها ۳۳ درصد افزایش یافته و هم اکنون به ۴ میلیارد تومان رسیده است.

وی افزود: مشاغل خانگی اجباری بوده و با نرخ ۴ درصد به متقاضیان پرداخت می شود.

به گفته کمیسر توسعه اشتغال وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی، سقف موسسات انفرادی برای مشاغل خانگی ۱۵۰ میلیون تومان و برای مشاغل حمایتی تا ۱.۵ میلیارد تومان است.

تسهیلات تخصیص مشاغل خانگی در مناطق کمتر توسعه یافته و مرزی و عمدتاً روستایی با نرخ های ۴، ۶ و ۱۰ درصد و تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان پرداخت می شود.

صندوق های پیشرفت و عدالت نیز امسال با حداقل یک میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های استان در استان ها ایجاد می شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها