نام نویسی خودرو جدید سایپا با نصف قیمت بازار | تحویل ۹۰ روزه به مادران ۱۴۰۲ در ۷ رنگ

کد خبر: 1263719

اطلس G محصول جدید خودروسازی سایپا با موعد تحویل ۹۰ روزه به مادران واگذار می شود. نارنجی های جاده مخصوص در دومین طرح فروش محصولات خود از مسیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با مکانیزم بدون قرعه کشی، اطلس G را در دسترس متقاضیان قرار دادند.

نام نویسی خودرو جدید سایپا با نصف قیمت بازار | تحویل ۹۰ روزه به مادران ۱۴۰۲ در ۷ رنگ

خبرنگار شکیبا بقال زاده: اطلس G محصول جدید خودروسازی سایپا با موعد تحویل ۹۰ روزه به مادران واگذار می شود. نارنجی های جاده مخصوص در دومین طرح فروش محصولات خود از مسیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با مکانیزم بدون قرعه کشی، اطلس G را در دسترس متقاضیان قرار دادند.

حال این خودروساز اعلام کرده محصول جدید خود را برای آن دسته از مادران دارای دو فرزندی که خرداد امسال برای اطلس G نام نویسی کرده بودند و ۲۹ آذر سال جاری از این خودروساز پیامک دریافت کردند می توانند نسبت به تکمیل فرآیند نام نویسی خود اقدام کنند.

خودروساز ساکن کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص برنامه ریزی کرده تا اطلس G را در رنگ های مشکی، نوک مدادی، مشکی – کرم، سفید – مشکی، سفید – قرمز، نقره ای – مشکی، کرم – مشکی و سبز – مشکیدر دسترس مادران دارای دو فرزند قرار می دهد.

قیمت نهایی اطلس G حدود ۴۰۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است. هنوز اطلس G به بازار نیامده بنابراین قیمت بازاری آن مشخص نیست. پیش بینی می شود با توجه به اینکه به طور معمول خودروهای جدید با استقبال روبرو می شود، مادرانی که قصد فروش خودروی تحویلی خود را در بازار داشته باشند می توانند روی سود آن حساب کنند.

منبع:اندیشه معاصر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها