واریز وام 20 میلیونی بلاعوض رئیسی برای این افراد | ثبت نام وام 300 میلیونی فقط با یک پیامک!

کد خبر: 1263824

امروز خبرهای داغی از واریز وام بلاعوض از 20 میلیون تا 300 میلیون تومان منتشر شد که شرایط دریافت این وام ها را در ادامه با هم می خوانیم.

واریز وام 20 میلیونی بلاعوض رئیسی برای این افراد | ثبت نام وام 300 میلیونی فقط با یک پیامک!

خبرنگار شکیبا بقال زاده: رئیس دبیرخانه پیگیری و هماهنگی مناسب‌سازی کشور گفت: برای مناسب‌سازی خانه‌های افراد دارای معلولیت اکنون ۲۰ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می‌شود که ممکن است این مبلغ افزایش یابد.

غلامرضا رضایی‌فر، با بیان اینکه مردم می‌توانند مشکل مناسب‌سازی منزل خود را با سامانه معبر مطرح کنند و این موضوع در سامانه مورد رسیدگی قرار می‌گیرد، افزود: تمام شهروندان درصورت داشتن مشکل مناسب‌سازی می‌توانند به سامانه معبر با شماره ۳۰۰۰۰۱۲۳۲۲ پیامک ارسال کنند.

شهروندان می‌توانند از طریق سامانه معبر، فردی را که در خانه‌اش مشکل جسمی دارد و خانه‌اش دسترس‌پذیری ندارد، به ما معرفی کنند و ما از طریق واحدهای مربوطه ۲۰ میلیون تومان بلاعوض می‌پردازیم و سعی می‌شود برای مناسب‌سازی آن خانه اقدام شود.

 وی گفت: برای مناسب‌سازی و تغییرات سرویس بهداشتی و تردد به حیاط یا آشپزخانه، کمک می‌کنیم و مشاوره می‌دهیم. اگر مناسب‌سازی مربوط به محل زندگی آنها باشد، ما با شهرداری و اگر مربوط به محل کار باشد با دستگاه مربوطه هماهنگ می‌کنیم.

کارمزد وام‌های خرد قرض الحسنه صفر شد؟

بنا بر اعلام وزیر امور اقتصادی و دارایی، کارمزد تسهیلات وام‌های خرد قرض الحسنه از دی ماه صفر خواهد شد.

احسان خاندوزی اظهار کرد: امسال میزان برخورداری مردم از تسهیلات در تنها بانک قرض الحسنه دولتی کشور دو برابر افزایش یافته و تا پایان سال نیز تعداد تسهیلات گیرندگان از این بانک به بیش از 3 میلیون و 300 هزار نفر می‌رسد.

خاندوزی گفت:کارمزد تسهیلات وام‌های خرد نیز از دی ماه صفر خواهد شد و برای سال آینده تلاش این است که به مرور برای وام‌های متوسط و با سطوح بالاتر سطح کارمزد از 4 درصد کمتر و کمتر شود.

از این بانک فوری ۳۰۰ میلیون وام بگیرید

بانک مهر ایران در قالب طرح‌ «تسهیلات امتیازی مهر» به مشتریانش وام می‌دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، اگر دنبال یک وام خرد و بدون سود هستید، شاید بتوانید از تسهیلات قرض الحسنه بانک‌ها استفاده کنید. این وام‌ها با کارمزد ناچیز ۴ درصد و بدون هیچ بهره‌ای به شما پرداخت می‌شوند. اما این وام‌ها یک شرط مهم دارند؛ شما باید یک حساب در بانک مورد نظر باز کنید و یک حداقل مبلغی را به مدت معینی در آن نگه دارید. این پول می‌تواند میانگین حساب شما را بالا ببرد و شرایط دریافت وام را برای شما فراهم کند. پس اگر می‌خواهید از این فرصت استفاده کنید، باید حداقل سه ماه قبل از درخواست وام، پول خود را در حساب قرار دهید.

شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیونی

برای دریافت وام ۳۰۰ میلیونی، شما باید این شرایط را داشته باشید:

حداقل سن قانونی ۱۸ سال

ارائه گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب خود

یک ضامن معتبر

چک یا سفته خود را به عنوان ضمانت به بانک بسپارید

رتبه اعتباری خوبی داشته باشید و وام یا قسطی معوقه نداشته باشید

بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز محدود و متقاضیان اخذ تسهیلات قرض الحسنه از این بانک نسبت به سایر بانک ها بیشتر می باشند، لذا به منظوراستفاده بهینه از منابع و پاسخگویی مناسب به متقاضیان بویژه افراد نیازمند و اقشارآسیب پذیر، اعطای تسهیلات قرض الحسنه، بموجب امتیاز و اولویت صاحبان حساب نزد این بانک فراهم گردیده است. از این رو دارندگان حساب های قرض الحسنه (جاری یا پس انداز) می توانند با رعایت ضوابط و مقررات جاری بانک و به انتخاب خودشان از تسهیلات قرض الحسنه این بانک بهره مند گردند. 

در این راستا بانک قرض الحسنه مهر ایران مبادرت به تنظیم ضرایب امتیازی با توجه به مدت انتظار هریک از مشتریان بمنظور اولویت بندی در اعطای تسهیلات نموده است که با توجه به امتیاز مشتری بموجب میانگین حاصله در حساب، مبلغ تسهیلات قابل استفاده و میزان اقساط ماهانه، در قسمت راهنمای مشتریان قابل مشاهده می باشد.

وام بدون ضامن بانک مهر ایران

متقاضیان می توانند با مراجعه به قسمت "محاسبه تسهیلات امتیازی" و درج مبلغ تسهیلات مورد نیاز و نرخ کارمزد به همراه توان بازپرداخت مبلغ قسط ماهانه و انتخاب مدت ماه کسب میانگین مدنظر(کمتر از ۶ ماه یا بالاتر از ۶ ماه)، از میزان حداقل های لازم برای بهره مندی از وام قرض الحسنه این بانک مطلع گردند که در این خصوص موارد ذیل جهت آگاهی بیشتر مشتریان ارائه می گردد:

مشتریانی که توانایی ایجاد میانگین های حساب بالاتری را داشته باشند، می توانند از اولویت دریافت تسهیلات در فاصله زمانی کوتاه تری جهت کسب میانگین حساب(بطور مثال ۳ الی ۶ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.

مشتریانی که توانایی ایجاد میانگین های حساب کمتری را داشته باشند، می توانند از اولویت دریافت تسهیلات در فاصله زمانی طولانی تری جهت کسب میانگین حساب(بطور مثال ۷ الی ۱۲ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.

مشتریانی که قادر به پرداخت ماهانه اقساط بیش از ۵ میلیون ریال باشند، می توانند از مدت بازپرداخت اقساط کوتاه تری(بطور مثال ۱۸ الی ۳۶ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.

مشتریانی که قادر به پرداخت ماهانه اقساط کمتر از ۵ میلیون ریال باشند، می توانند از مدت بازپرداخت اقساط طولانی تری(بطور مثال ۳۰ الی ۶۰ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.

مثال : مشتری می تواند با کسب میانگین ۶ ماهه در حساب خود به میزان ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال، می تواند حدوداً از یکی از تسهیلات قابل ارائه به شرح زیر به انتخاب خود استفاده نماید:

  ۱:    ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۶ ماهه و نرخ کارمزد ۴ %

  ۲:    ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۱۶ ماهه و نرخ کارمزد ۴ %

  ۳:    ۱۶۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۶ ماهه با نرخ کارمزد ۲ %

  ۴:    ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۹ ماهه و بدون کارمزد

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها