برنامه ۱۰ ساله وزارت ورزش و جوانان برای تحول ورزش کشور

کد خبر: 1278615

وزیر ورزش و جوانان از برنامه‌ریزی ۱۰ ساله این وزارتخانه برای تحول حوزه ورزش در کشور خبر داد و گفت: این برنامه‌ریزی با یک نگاه عادلانه و تخصصی به ورزش در حال انجام است.

برنامه ۱۰ ساله وزارت ورزش و جوانان برای تحول ورزش کشور

کیومرث هاشمی در نشست با مسئولان هیئت‌های ورزشی جزیره کیش اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه‌های ما تدوین آمایس سرزمینی جهت دستیابی به تعادل و عدالت در بهره‌مندی همه گره‌ها از سخت‌افزارهای ورزشی است.

وی کیش را یکی از مهم‌ترین قطب‌های ورزشی کشور دانست و افزود: جزیره کیش در این آمایش سرزمینی جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه کیش می‌تواند قطب ورزش‌های دریایی منطقه باشد، افزود: برای میزبانی از رویدادهای ملی و جهانی ورزش‌های دریایی در کیش آمادگی لازم وجود دارد.

هاشمی با اشاره به برنامه‌های دولت سیزدهم در توسعه ورزش‌های همگانی و بیان اینکه جزیره کیش از امکانات بسیار عالی برخوردار است، گفت: این جزیره با ظرفیت‌های اقامتی، ورزشی و آب و هوای پاک خود می‌تواند پایلوتی برای توسعه ورزش‌های همگانی در کشور باشد.

وی همچنین به آمادگی برای تقویت معاونت ورزش و تفریحات دریایی کیش در قالب چارت سازمانی و تبدیل آن به جایگاه مدیرکلی اشاره کرد.

وزیر ورزش و جوانان به برنامه‌ریزی برای میزبانی از مسابقات المپیک ورزش‌های دریایی در ایران اشاره کرد و ادامه داد: جزیره کیش نشان داده در میزبانی از مسابقات ملی و بین المللی می‌توان به آن اعتماد کرد؛ کیش در میزبانی از اردوهای تیم‌های ملی نیز کارنامه درخشانی دارد که میزبانی شایسته از اردوی تیم ملی ایران قبل از اعزام به مسابقات جام ملت‌های آسیا فقط یک مورد آن بود./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها