فوری/ واریز ۲/۱۰۰/۰۰۰ تومان به حساب دهک 1 تا 3 از همین لحظه | یارانه معیشتی ها واریز شد

کد خبر: 1279998

آخرین بار در سال ۱۴۰۰ به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مبلغ عیدی پرداخت شد. در سال ۱۴۰۰ مبلغ عیدی به آنها برابر با یکماه مستمری بود.

فوری/ واریز ۲/۱۰۰/۰۰۰ تومان به حساب دهک 1 تا 3 از همین لحظه | یارانه معیشتی ها واریز شد

خبرنگار شکیبا بقال زاده: آخرین بار در سال ۱۴۰۰ به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد مبلغ عیدی پرداخت شد. در سال ۱۴۰۰ مبلغ عیدی به آنها برابر با یکماه مستمری بود.

در سال ۱۴۰۱ اعتبارات برای پرداخت عیدی به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تامین نشد و به مددجویان عیدی پرداخت نشد.

برای سال ۱۴۰۲ هم تاکنون خبر رسمی درباره پرداخت عیدی به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد منتشر نشده است.

تاکنون هیچ کدام از مقامات این سازمان هم درباره زمان واریز عیدی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توضیحی نداده‌اند و مشخص نکرده‌اند که آیا طبق سنوات قبل این مبلغ واریز می‌شود و یا امسال بودجه‌ای برای این کار در نظر گرفته نشده است.

اعتبار، عیدی این عزیزان همزمان با واریز حقوق اسفند ۱۴۰۲ در تاریخ ۲۰ اسفند پرداخت خواهد شد.

مستمری اسفنده ماه ۱۴۰۲ مددجویان بهزیستی، مثل ماه قبل در ۲۰ اسفند واریز خواهد شد. از بهمن ماه ۱۴۰۲ تاریخ واریز ماهانه مستمری مددجویان بهزیستی به ۲۰ هر ماه موکول شد.

مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد بر اساس تصمیمات بهمن ماه تا دو روز دیگر در تاریخ ۲۰ واریز می‌شود.

در بهمن ماه تصمیمات جدید اتخاذ شد که بر اساس آن تاریخ واریز مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تغییر کرد.

از آن زمان جدولی منتشر شد که بر اساس آن تاریخ جدید مستمری و یارانه را اعلام کرد.

بر اساس این جدول مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد هر ماه یارانه خود را در ۲۰ هر ماه دریافت خواهند کرد.

بر اساس همین تصمیمات مستمری بگبران بهزیتس و کمیته امداد هم مستمری اسفندماه خود را تا ۲ روز دیگر در ۲۰ اسفند دریافت می‌کنند.

کرمان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: ۱۱۵ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که ماهیانه ۱۴۴ میلیارد تومان مستمری به حساب این خانواده‌ها واریز می‌شود.

ناصر عسکری نژاد امرز ۱۳ اسفندماه در دیدار با نماینده ولی فقیه به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد ضمن قدردانی از حضور حماسی مردم ایران به ویژه دیار کریمان در انتخابات اظهار کرد: در بحث حمایت و صیانت از نهاد خانواده از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳۰۰۰ سری جهیزیه به ارزش ۹۶ میلیارد تومان به زوج‌های تحت حمایت کمیته امداد استان اهدا شده است.

عسکری نژاد بیان کرد: هم چنین طی این مدت ۶۰۰۰ کمک موردی به ارزش سه میلیارد تومان به نیازمندان پرداخت شده است. (درواقع به هر خانواده مبلغ ۵۰۰ هزارتومان واریز شد)

وی ادامه داد: در بحث اجاره مسکن از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۹ میلیارد تومان اجاره مسکن به ۵۷۲۷ نفر از مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان تصریح کرد: در بحث اشتغال و توانمندسازی مددجویان که یکی از اولویت‌های مهم کاری این نهاد است، از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پرداخت و ۱۰ هزار و ۱۰۸ فرصت شغلی در استان ایجاد شده است.

وی ادامه داد: در بحث کاریابی مددجویان و استفاده از ظرفیت بنگاه‌های اقتصادی نیز طی سال جاری ۷۶۰ نفر از مددجویان تحت حمایت و فرزندان آنها از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کار شده‌اند.

واریز ۲ میلیون و ۴۰۲ تومان برای مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی

​تاریخ جدید واریز مستمری کمیته امداد خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور اعلام شد.

روز گذشته زمانبندی جدید واریز یارانه و مستمری کمیته امداد خمینی (ره) و سازمان بهزیستی اعلام شد.

مستمری یکنفره تحت پوشش بهزیستی کشور به مبلغ ۷۶۴/۴۰۰تومان، مبلغ مستمری خانوار‌های ۲نفره: ۱/۰۹۰/۰۰‌۰تومان، ۳نفره: ۱/۵۲۵/۰۰۰تومان، ۴نفره: ۱/۹۶۵/۶۰۰تومان، ۵نفره: ۲/۴۰۲/۴۰۰تومان با احتساب ۴۰ درصد افزایش نسبت به سال ۱۴۰۱ و ۲۰ درصد بیشتر در مقایسه با مردادماه ۱۴۰۲ یا همان ۵ ماهه ابتدایی سال جاری واریز گردید.

همچنین، حق پرستاری خانواده‌محور برای افراد معلول شدید و خیلی شدید تحت پوشش سازمان بهزیستی به مبلغ ۲/۱۰۰/۰۰۰ تومان است./خبربان

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها