اولین فروش سایپا ویژه عید فطردر ۱۴۰۳ لغو شد! / زمان جدید ثبت‌نام

کد خبر: 1283890

اولین شرایط فروش و پیش فروش خودروهای سایپا در سال ۱۴۰۳ لغو شد.

اولین فروش سایپا ویژه عید فطردر ۱۴۰۳ لغو شد!  / زمان جدید ثبت‌نام

مقرر شده بود که ثبت‌نام برای چهار محصول گروه خودروسازی سایپا که دارای ظرفیت خالی از مرحله‌ قبلی عرضه بود، از ساعت ۱۱ امروز (یکشنبه) آغاز شود، اما این عرضه به دلیل مشکلات سیستی فعلا لغو شده است؛ طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، زمان جدید ثبت‌نام متعاقباً اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، گروه خودروسازی سایپا، اواخر سال گذشته توانست برای تعدادی از محصولات خود مجوز اجرای طرح فروش و ثبت‌نام، خارج از فرآیند سامانه یکپارچه فروش خودروها را کسب و طرح آن را اجرایی کند؛ با توجه به ظرفیت خالی باقی مانده برای برخی از این محصولات، این گروه خودروسازی قصد داشت در آستانه عید سعید فطر، این خودروها را برای ثبت‌نام متقاضیان عرضه کند.

بر همین اساس مقرر شد از ساعت ۱۱ امروز (یکشنبه ۱۹ فروردین ماه)، سایت فروش اینترنتی سایپا برای ثبت‌نام خودروی کوییک GXR-L رینگ آلومینیومی در قالب طرح فروش فوق‌العاده با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و چهار خودروی اطلس G، ساینا S دوگانه‌سوز با استاندارد ۸۵ گانه، کوییک GXR-L و سهند تیپ S در قالب پیش‌فروش با موعد تحویل شهریور تا بهمن ماه ۱۴۰۳ برای مشتریان عرضه شود.

اما طبق اعلام گروه خودروسازی فعلا این دور از مرحله از فروش به دلیل مشکلات سیستمی فعلا لغو شده و زمان بعدی ثبت‌نام متعاقباً اعلام خواهد شد./ ایسنا

شرکت سایپا در بخشنامه ای از لغو شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش خودروهای این شرکت که قرار بود از امروز(۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۳) آغاز شود، خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به مشکلات سیستمی پیش آمده، اجرای طرح فروش کوییک GXR-L و پیش فروش خودروهای سهند، اطلس، ساینا اس و کوییک GXR-L و وانت سایپا، لغو و متعاقبا شرایط فروش محصولات اطلاع رسانی خواهد شد. /عصر ایران

سایپا

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها