خبر خوش برای مستاجران در سال 1403 | وام به مستاجران یارانه بگیر دهک های 1 تا 7

کد خبر: 1284191

مدیرعامل بانک مسکن از افزایش ۱۷۰ درصدی مبلغ تسهیلات حمایتی بانک مسکن برای مستاجران با پرداخت ۱۵ هزار و ۸۰۴ فقره تسهیلات ودیعه مسکن در سال ۱۴۰۲به مبلغ بیش از ۹ هزار و ۸۳ میلیارد ریال خبر داد.

خبر خوش برای مستاجران در سال 1403 | وام به مستاجران یارانه بگیر دهک های 1 تا 7

خبرنگار شکیبا بقال زاده: مدیرعامل بانک مسکن از افزایش ۱۷۰ درصدی مبلغ تسهیلات حمایتی بانک مسکن برای مستاجران با پرداخت ۱۵ هزار و ۸۰۴ فقره تسهیلات ودیعه مسکن در سال ۱۴۰۲به مبلغ بیش از ۹ هزار و ۸۳ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن، گفت: بانک مسکن در دولت سیزدهم، ۲۹ هزار و ۷۵۴ فقره تسهیلات ودیعه مسکن به مبلغ بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۵ میلیارد ریال پرداخت کرد. ۱۵ هزار و ۸۰۴ فقره از این تسهیلات به مبلغ بیش از ۹ هزار و ۸۳ میلیارد ریال به سال ۱۴۰۲ اختصاص دارد که با افزایش حدود ۱۷۰ درصدی در مبلغ تسهیلات نسبت به سال ۱۴۰۱ همراه بوده است.

مدیرعامل بانک مسکن ادامه‌داد: با توجه به تأکیدات مکرر رئیس‌جمهور مبنی بر کاستن دغدغه‌های مردم در تأمین ودیعه مسکن، بانک مسکن با همه توان و تلاش خود، نسبت به پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به معرفی‌شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره)، مددجویان سازمان بهزیستی کشور و سایر متقاضیان اقدام کرده است.

منبع: مهر

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها