با ۲ میلیارد تومان در منطقه ۱۴ خانه چند متری بخریم؟

کد خبر: 1284580

جدیدترین قیمت واحدهای مسکونی در منطقه ۱۴ تهران منتشر شد به طوری که براساس اطلاعات میدانی برای خرید یک واحد ۶۵ متری در محله اتابک، حداقل باید ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان هزینه کرد.

با ۲ میلیارد تومان در منطقه ۱۴ خانه چند متری بخریم؟

 روزهای اخیر قیمت خرید ملک در منطقه ۱۳ تهران را مورد بررسی قرار دادیم، حال در این گزارش قیمت خرید مسکن در منطقه ۱۴ را با توجه به افزایش قیمت مسکن در اسفندماه بررسی خواهیم کرد.

به نظر می‌رسد همچنان رکود در بازار مسکن حاکم است. البته از اواسط پاییز تا پایان سال گذشته خرید و فروش در بازار مسکن به کمترین میزان خود طی سال‌های اخیر رسیده است.

عده‌ای از کارشناسان اظهار می‌کنند که وضعیت این بازار با عرضه واحدهای نهضت ملی توسط دولت سیزدهم از حالت رکودی خارج و قیمت‌ها کاهشی می‌شود اما براساس رسم هرساله این بازار به نظر می‌رسد در اردیبهشت ماه مجدد افزایش قیمت مسکن را تجربه خواهیم کرد، زیرا از ابتدای اردیبشهت‌ماه فصل جابه جایی مستأجران خواهد بود.

منطقه ۱۴ جز مناطق متوسط تهران محسوب می‌شود که بسیاری از اقشار مختلف در این منطقه ساکن هستند؛ البته این منطقه به علت وجود تعدادی کارخانه از صنایع متنوع، منطقه صنعتی هم به شمار می‌رود.

بنا براین گزارش، برای خرید یک واحد ۶۵ متری در منطقه اتابک تهران با عمر ۱۳ سال ساخت، نیازمند حداقل ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان است.

محله و خیابان (منطقه ۱۴) عمر ساختمان قیمت هر متر (تومان)
پیروزی. بستان منش ۱۳۹۶ ۸۷٬۸۰۴٬۰۰۰
پیروزی. ابوذر ۱۳۸۲ ۵۰٬۸۹۲٬۰۰۰

اتابک

۱۴۰۳ ۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰
پیروزی. سرآسیاب ۱۳۷۴ ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
پیروزی. نبرد جنوبی ۱۴۰۳ ۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰
پیروزی. آهنگ ۱۳۷۹ ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
پیروزی. پارک گلنما ۱۳۹۹ ۷۰٬۵۸۸٬۰۰۰
پیروزی. همایون ۱۴۰۲ ۸۸٬۶۶۶٬۰۰۰
پیروزی. دهم فروردین ۱۴۰۰ ۷۸٬۳۰۱٬۰۰۰

مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها