فروش اقساطی کرمان موتور شروع شد | فروش اقساطی جک 300 میلیون ارزان تر ویژه خرید فروردین ماه

کد خبر: 1285745

در حال حاضر قیمت بازار آزاد خودروی کی‌ام‌سی X5 حدود 350 میلیون تومان گرانتر از قیمت مصوب آن در بازار معامله می‌شود به همین دلیل فروش اقساطی این خودرو با تقاضای بالایی روبروست.

فروش اقساطی کرمان موتور شروع شد | فروش اقساطی جک 300 میلیون ارزان تر ویژه خرید فروردین ماه

در حال حاضر قیمت بازار آزاد خودروی کی‌ام‌سی X5 حدود 350 میلیون تومان گرانتر از قیمت مصوب آن در بازار معامله می‌شود به همین دلیل فروش اقساطی این خودرو با تقاضای بالایی روبروست.

در روزهای اخیر قیمت خودرو دوباره روندی اصلاحی پیدا کرده است. این اتفاق بعد از آن رخ داد که قیمت دلار از 60 هزار تومان عقب نشینی کرد. از‌طرف دیگر در یک ماه گذشته برخی از خودروهای داخلی بین صد میلیون تا 200 میلیون تومان افزایش قیمت داشته‌اند، به همین دلیل پیش‌بینی می‌شد که بخشی از این افزایش قیمت‌ها اصلاح شود.

با وجود نوسان قیمت خودرو در بازار به دلیل اینکه قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده‌ است، بسیاری از مردم همچنان برای خرید خودروهای اقساطی تمایل دارند و در بازار آزاد خریدار چندانی وجود ندارد، به همین دلیل در این گزارش به شرایط فروش اقساطی خودروی پرطرفدار کی ام سی X5 پرداخته شده‌ است.

این خودرو هم‌اکنون دارای قیمت مصوب یک میلیارد و 340 میلیون تومان است، اما در بازار آزاد قیمت آن تا یک میلیون و 775 هزار تومان هم معامله می‌شود. در‌حال حاضر طرح فروش اقساطی این خودرو به صورت 18 ماهه و 24 ماهه در شرکت کرمان موتور وجود دارد.

جزئیات فروش اقساطی کرمان موتور

جزئیات فروش اقساطی این خودرو از این قرار است که در زمان ثبت نام فرد باید 800 میلیون تومان به صورت پیش پرداخت واریز کند و ماهانه اقساطی به مبلغ 118 میلیون و 858 هزار و 100 تومان نیز پرداخت کند. همچنین در فروش اقساطی 24 ماهه فرد باید 800 میلیون تومان به صورت پیش پرداخت واریز و ماهانه هم اقساطی به مبلغ 100 میلیون و 463 هزار و 600 تومان پرداخت کند.

با توجه به اینکه 3 ماهه این خودرو تحویل داده می‌شود مدل تحویلی خودرو به مشتریان 1403 خواهد بود و سند آن تا پایان اقساط در رهن شرکت باقی می‌ماند و در صورت تاخیر در تحویل ماهانه 3 درصد شرکت جریمه پرداخت خواهد کرد.

نخستین قسط فروش شرکت 15 شهریور ماه 1403 خواهد بود و تمام هزینه های بیمه مالیات، عوارض و … به عهده خریدار خواهد بود.

این خودرو ورژن جدیدتر جک اس 5 است که مشخصات فنی آن شامل دو موتور 1.5 لیتری توربو شارژ، 150 اسب بخار قدرت، 210 نیوتن متر گشتاور و موتوری با استاندارد آلایندگی یورو است. این خودرو با ویژگی شتاب حدود 11 ثانیه و حداکثر سرعت 190 کیلومتر بر ساعت به بازار عرضه می‌شود.

قیمت محصولات کرمان موتور دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

در این پست از صفحه اقتصاد بررسی قیمت روز و جدید انواع محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ آمده است. با ما همراه باشید!

بر اساس جدیدترین قیمت محصولات کرمان موتور در بازار، قیمت جک J۴ به ۹۰۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۳۹ میلیون تومانی طی یک روز است. همچنین قیمت کی‌ ام‌ سی T۸ نیز با جهش ۶۰ میلیونی طی روز گذشته به یک میلیاردو۷۰۰ میلیون تومان رسیده است.

 

​قیمت هیوندای کرتا که از خودروهای وارداتی کرمان موتور است و به تازگی وارد بازار شده است نیز ۳ میلیاردو۶۷۰میلیون تومان است که طی یک روز گذشته ۹۰ میلیون تومان بالا رفته است.

​قیمت محصولات کرمان موتور

نام خودرو قیمت بازار (تومان) قیمت کارخانه (تومان) تغییر
بک X3 ۱,۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۸۸۹,۰۷۵,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰
جک J4 ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۷۷۹,۶۰۰,۰۰۰ (‎۴.۵۳%‌)‎۳۹,۰۰۰,۰۰۰‌
جک S3 ۱,۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ۹۱۸,۵۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰
جک S5 ۱,۶۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۲۴۶,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰
کی‌ام‌سی T8 ۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۶۶۵,۰۰۰,۰۰۰ (‎۳.۶۶%‌)‎۶۰,۰۰۰,۰۰۰‌
کی‌ام‌سی T9 به زودی ۱,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰
کی‌ام‌سی J7 ۱,۷۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰
کی‌ام‌سی K7 ۱,۹۲۳,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۶۰۲,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰
کی‌ام‌سی X5 ۱,۷۳۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۳۴۰,۵۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰
هیوندای اکسنت ۲,۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۸۶۵,۰۰۰,۰۰۰ (‎۱.۷۸%‌)‎۴۵,۰۰۰,۰۰۰‌
هیوندای النترا ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ (‎۲.۵۶%‌)‎۸۰,۰۰۰,۰۰۰‌
هیوندای کرتا ۳,۶۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ (‎۲.۵۱%‌)‎۹۰,۰۰۰,۰۰۰‌
هیوندای توسان ۴,۸۲۰,۰۰۰,۰۰۰ --- (‎۰.۸۴%‌)‎۴۰,۰۰۰,۰۰۰‌

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها