آغاز ثبت نام وام 50 میلیونی بدون سود | با افتتاح حساب قرض الحسنه وام ارزان بگیرید

کد خبر: 1287886

افرادی که مشتری بانک تجارت هستند امکان درخواست برای تسهیلات طرح «نیکان» این مجموعه را دارند. این وام به افرادی اعطا می‌شود که میانگین حساب مناسبی داشته باشند.

آغاز ثبت نام وام 50 میلیونی بدون سود | با افتتاح حساب قرض الحسنه  وام ارزان بگیرید

افرادی که مشتری بانک تجارت هستند امکان درخواست برای تسهیلات طرح «نیکان» این مجموعه را دارند. این وام به افرادی اعطا می‌شود که میانگین حساب مناسبی داشته باشند.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، وام 50 میلیونی بانک تجارت مخصوص افرادی است که در یکی از شعب این مجموعه حساب قرض الحسنه افتتاح کنند. بعد از افتتاح حساب لازم است افراد حداقل به مدت سه ماه و حداکثر 12 ماه میانگین حساب مناسب داشته باشند. متقاضیان بعد از دریافت این وام همچنان امکان واریز و برداشت از حساب در طول مدت سپرده گذاری را خواهند داشت.

افراد برای دریافت این نوع تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. این وام قرض الحسنه بوده و فقط دارای چهار درصد کارمزد است. گیرندگان این وام حداکثر طی 24 ماه زمان برای پرداخت اقساط خواهند داشت. لازم به ذکر است که امکان انتقال امتیاز این وام به بستگان درجه موجود است.

با توجه به میزان وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، مبلغ هر قسط به 2 میلیون و 171 هزار و 246 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 2 میلیون و 109 هزار و 907 تومان و مبلغ تسهیلات و سود آن 52 میلیون و 159 هزار و 907 تومان اعلام شده است.

دستاوردهای بانک تجارت طی سال‌های فعالیت آن

بانک تجارت یکی از شعب فعال بانکی است که بالغ بر 40 سال است که انواع خدمات پولی و مالی را به مردم ایران ارائه می‌دهد. این بانک طی سال‌های فعالیت خود انواع خدمات در حوزه سپرده، تسهیلات، بانکداری الکترونیک و خدمت ارزی را عرضه کرده است. بانک تجارت تاکنون توانسته ستاره بین المللی کیفیت پاریس، تندیس بانک سبز، جایزه ستاره طلایی کیفیت پاریس، تندیس بین المللی ستاره طلایی کیفیت پاریس، جایزه طلایی کیفیت خدمات و جوایزی از این قبیل را به دست آورد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها