اطلاعیه نحوه اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

کد خبر: 978361

متقاضیانی که به نتیجه پالایش ثبت‌نام خود در طرح ملی اقدام مسکن اعتراض دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی دلایل عدم تأیید شرایط خود را مطلع شوند و نسبت به آن اعتراض کنند.

خبرگزاری فارس: با نزدیک شدن به آغاز مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است که امکان اعتراض برای متقاضیان ثبت‌نام کننده در مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن وجود دارد. بنابر این متقاضیانی که نسبت به نتیجه پالایش ثبت‌نام خود اعتراض دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی از عدم تأیید شرایط خود مطلع شوند.

بنابر این گزارش، به نظر می‌رسد طی چند روز آینده مرحله دوم ثبت‌نام طرح ملی مسکن آغاز شود، به همین منظور وزارت راه و شهرسازی سعی دارد با باز گذاشتن امکان اعتراض به طور دقیق از متقاضیانی که در مرحله اول ثبت‌نام کرده‌اند، مطلع شود که آیا این افراد می‌توانند در مرحله دوم ثبت‌نام کنند یا خیر به همین منظور این متقاضیان می‌توانند با ورود کد رهگیری در سامانه TEM.MRUD.IR نسبت به ثبت انصراف و یا اعتراض خود اقدام کنند.

بنابر این گزارش معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرده متقاضیانی که شرایط آنها برای ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن تأیید شده است، اما علاقه‌مند به انصراف از این مرحله هستند می‌توانند از اواخر هفته اول اسفند با ورود کدرهگیری در سامانه TEM.MRUD.IR نسبت به ثبت انصراف خود اقدام کنند.

این معاونت اعلام کرده است: متقاضیان طرح اقدام ملی که نسبت به نتیجه پالایش ثبت‌نام خود اعتراض دارند می‌توانستند از روز گذشته با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی و ورود کدرهگیری از دلیل عدم تأیید شرایط خود مطلع شوند و اگر به نتیجه پالایش اعتراض دارند از اواخر این هفته نسبت به درج اعتراض خود در سامانه مزبور اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس بر اساس طرح اقدام ملی مسکن قرار است 400 هزار واحد مسکونی که 200 هزار واحد آن در شهرهای جدید است، احداث شود.

آورده متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن 30 تا 40 میلیون تومان است. البته در برخی از پروژه‌ها که به صورت مشارکتی احداث خواهد شد، روش ثبت‌نام و آورده مطرح نخواهد بود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت