دردسرهای لپ‌تاپ هانتر بایدن

کد خبر: 1196250

قانونگذاران جمهوری‌خواه می‌گویند با شروع به کار جلسات کنگره قصد دارند درباره محتوای لپ‌تاپ پسر رئیس‌جمهور آمریکا تحقیق کنند.

دردسرهای لپ‌تاپ هانتر بایدن

دردسرهای مربوط به محتوای لپ‌تاپ «هانتر بایدن»، پسر رئیس‌جمهور آمریکا برای کاخ سفید ادامه دارد و جمهوری‌خواهان گفته‌اند با آغاز جلسات کنگره در روز ۳ ژانویه تحقیقات در این خصوص را پیگیری خواهند کرد.

وبگاه شبکه خبری اسکای‌نیوز گفته یک تعمیرکار رایانه بخش‌هایی از محتوای لپ‌تاپ پسر بایدن را به این رسانه نشان داده است. این تعمیرکار به نام جان پائول مک ایساک گفته محتوای این لپ‌تاپ شک‌ها درباره دخالت رئیس‌جمهور در مسائل تجاری پسرش در خارج از مرزهای ایالات متحده را تقویت می‌کند.

قانونگذاران جمهوری‌خواه در کنگره آمریکا معتقدند این لپ‌تاپ می‌تواند نشانه‌ای درباره تعارض منافع بین مسئولیت‌های بایدن با منافع تجاری او را نشان دهد.

بایدن پیش این گفته که او از معامله‌های تجاری پسرش اطلاع نداشته است.

مک‌ایساک زمانی که هانتر بایدن به مغازه او در شهر ویلمینگتون در ایالت دلاور آمد با او مواجه شد. او در گفت‌وگو با اسکای‌نیوز درباره روزی که در آوریل ۲۰۱۹ با هانتر بایدن ملاقات کرد صحبت کرده است.

او گفته داخل لپ‌تاپ پر از فیلم‌های هرزه‌ای بوده که او خودش در داخل خانه تولید کرده بود.

ایمیل‌های موجود در این لپ‌تاپ هستند که ممکن است به تعارض منافع بایدن مربوط شوند. هانتر بایدن سابقاً جز هیئت رئیسه شرکت بوریسما بود که یک شرکت انرژی اوکراینی است. 

در یکی از ایمیل‌های موجود در این لپ‌تاپ یکی از مشاوران این شرکت خطاب به هانتر بایدن نوشته است: «هانتر عزیز، از اینکه مرا به دی‌سی دعوت کردی و به من فرصت دادی با پدرت ملاقات کنم و با هم وقت بگذارنیم ممنونم.»/ارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها