واکنش ترامپ به گاف های متعدد بایدن

کد خبر: 1244137

پس از انتشار نتایج یک نظرسنجی درباره صلاحیت جسمانی و ذهنی ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا بایدن و مالک وال استریت ژورنال را برای انجام تست‌های توانمندی به چالش کشید.

واکنش ترامپ به گاف های متعدد بایدن

پس از انتشار نتایج یک نظرسنجی درباره صلاحیت جسمانی و ذهنی ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا بایدن و مالک وال استریت ژورنال را برای انجام تست‌های توانمندی به چالش کشید.

پس از انتشار نتایج نظرسنجی وال استریت ژورنال درباره صلاحیت جسمانی و ذهنی ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، بایدن و روپرت مورداک مالک این نشریه را برای انجام تست های توانمندی به چالش کشید.

براساس نتایج این نظرسنجی، 49 درصد شرکت کنندگان بر این باورند که ترامپ به لحاظ ذهنی برای انجام وظیفه آماده نیست.

پس از آن، ترامپ در پستی در شبکه اجتماعی تروث سوشیال نوشت: من در اینجا روپرت مورداک و پسران، جو بایدن و دیگر روسای وال استریت ژورنال را برای انجام تست های هوش دعوت می کنم.

ترامپ افزود: من مکان برگزاری تست و نام آن را اعلام خواهم کرد، تستی که سخت و دشوار خواهد بود. هیچ کس حتی نمی تواند به من نزدیک شود. ما می توانیم برخی فعالیت های جسمانی را نیز در آن بگنجانیم. من فقط در رقابت های باشگاهی گلف در یک باشگاه بزرگ گلف بازی در رقابت با گلف بازان بسیار حرفه ای پیروز شده ام. شما برای انجام این کار به قدرت، دقت، سرسختی و بالاتر از همه آمادگی ذهنی نیاز دارید.

رئیس جمهور سابق آمریکا در پست دیگری با حمله به خانواده مورداک از آنها خواست تا از شرکت کنندگان در نظرسنجی درباره اینکه آیا اطمینان دارند ترامپ به لحاظ ذهنی برای انجام وظیفه آماده است، سوال بپرسند.

این در حالی است که براساس نتایج این نظرسنجی 60 درصد شرکت کنندگان معتقدند بایدن به لحاظ ذهنی برای انجام وظیفه به عنوان رئیس جمهور آمادگی ندارد.

ترامپ تصریح کرد در وال استریت ژورنال متقلب یک نظرسنجی درباره ناتوانایی های ذهنی منتشر شد که این موضوع به وضوح در مورد بایدن روشن است. آنها درباره سن و آمادگی ذهنی من می پرسند. این پرسش ها از کجا مطرح شده است؟

ترامپ در حال حاضر 77 ساله است اما بایدن 80 سال سن دارد و درصورتی که بار دیگر به ریاست جمهوری انتخاب شود در پایان دوره ریاستش 86 ساله و مسن ترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا خواهد بود. این در حالی است که بایدن تاکنون با انجام حرکات عجیب و غریب و گاف های متعدد، سوژه بسیار خوبی برای به چالش کشیدن توانمندی های ذهنی و جسمی بوده است. یکی از بحث برانگیز ترین رویدادها که سلامت ذهنی بایدن را به چالش کشید، دست دادن بایدن با فردی نامرئی در هوا بود. چنانکه تصور می شد فردی در مقابل او ایستاده و وی با او دست می دهد در صورتی که کسی مقابلش نبود.

این در حالی است که نتایج نظرسنجی‌های جدید که توسط وال استریت ژورنال انجام شده نشان می دهد به رغم مطرح شدن 4 اتهام کیفری علیه دونالد ترامپ، وی همچنان نامزد پیشتاز در رقابت های انتخاباتی 2024 جمهوری خواهان است.

همین پیشتازی او در نظرسنجی ها باعث شد که ترامپ در نخستین مناظره انتخاباتی جمهوری خواهان که در شهر میلواکی و به میزبانی فاکس نیوز بود، برگزار شد، شرکت نکند. وی همچنین اعلام کرده که قصد ندارد در مناظره دوم که آن هم به میزبانی فاکس نیوز خواهد بود، حضور داشته باشد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها