حمله جدید حزب‌الله به دو مرکز نظامی اسرائیل

کد خبر: 1264420

حزب‌الله لبنان همچنین در بیانیه جدید خود مرکز نظامی «الراهب» را با سلاح مناسب هدف قرار داد که این حمله تلفات و مجروح در صفوف دشمن برجای گذاشت.

حمله جدید حزب‌الله به دو مرکز نظامی اسرائیل

حزب‌الله لبنان همچنین در بیانیه جدید خود مرکز نظامی «الراهب» را با سلاح مناسب هدف قرار داد که این حمله تلفات و مجروح در صفوف دشمن برجای گذاشت.

حزب‌الله لبنان همچنین در بیانیه جدید ازحمله به پایگاه نظامی «برانیت» رژیم صهیونیستی با سلاح مناسب خبر داد./تسنیم

۶ پایگاه رژیم صهیونیستی زیر آتش مقاومت لبنان

مقاومت اسلامی لبنان از هدف قرار دادن ۶ پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی طی امروز (سه‌شنبه) خبر داد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از خبرگزاری سما، مقاومت اسلامی لبنان در تازه‌ترین بیانیه خود درباره حملات به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که رزمندگان آن مقر فرماندهی لشکر ۹۱ در پادگان برانیت را با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین اعلام کرد: مجاهدان ما تجمع سربازان دشمن را در موضع نظامی الراهب هدف قرار دادند و تعدادی از آنها را کشته و زخمی کردند.

در همین راستا، سایت صهیونیستی «حدشوت ‌بزمان» اعتراف کرد: هشت نظامی بر اثر اصابت موشک‌های ضد تانک در شمال فلسطین زخمی شدند و سه نفر از آنها با بالگرد به بیمارستان منتقل شدند.

حزب‌الله لبنان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که از صبح سه‌شنبه شش پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

اخیرا روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد.

بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آنها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزارها و سیستم‌های دشمن شده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز معتقدند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها