نتانیاهو: به جنگ در غزه تا تحقق اهداف ادامه می‌دهیم

کد خبر: 1266780

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز شنبه در سخنانی گفت که ارتش این رژیم به جنگ تا تحقق اهداف ادامه خواهد داد.

نتانیاهو: به جنگ در غزه تا تحقق اهداف ادامه می‌دهیم

 «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز شنبه گفت که تا تحقق تمام اهداف نباید جنگ را متوقف کنیم و هیچ مصونیتی برای حماس وجود ندارد.

وی در ادامه سخنانش گفت: «کابینه‌ای که ریاست آن را بر عهده دارم،‌ به ارتش دستور جنگ داده تا حماس را از بین برده، گروگان‌ها را آزاد کرده و این اطمینان حاصل شود که غزه دیگر تهدید نخواهد بود».

تاکید نخست وزیر رژیم صهیونیستی بر ادامه جنگ در غزه در حالی مطرح می‌شود که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز شنبه در سخنانی با تاکید بر دستیابی به آتش‌بس فوری در نوار غزه گفت که 100 درصد ساکنان این باریکه با بحران غذا مواجه هستند.

از سوی دیگر «مارتین گریفیث» رئیس امور بشردوستانه سازمان ملل متحد عنوان کرده است که غزه پس از بمباران بی‌امان نیروهای رژیم صهیونیستی علیه نیروهای حماس به منطقه‌ای غیرقابل سکونت تبدیل شده است.

گریفیث در بیانیه‌ای عنوان کرده است: سه ماه پس از آغاز حملات ۷ اکتبر غزه اکنون به محل مرگ و ناامیدی تبدیل شده است.

به گفته وی غزه به سادگی غیرقابل سکونت شده است و مردم آن هر روز شاهد حملاتی هستند که موجودیتشان را تهدید می‌کند و در چنین شرایطی جهان تنها نظاره‌گر این تهدیدات است.

وی همچنین خاطرنشان کرده است که جامعه بشر دوستانه اکنون با ماموریتی غیرممکن در حمایت از بیش از دو میلیون نفر فلسطینی آواره در غزه روبرو شده است.

خبرنگاران خبرگزاری فرانسه نیز روز جمعه در گزارشی عنوان کردند، در حالی که بخش اعظم نوار غزه به ویرانه تبدیل شده است، حملات هوایی در طول شب در شهرهای جنوبی خان یونس و رفح و همچنین بخش هایی از مرکز غزه ادامه پیدا کرده است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها