حمله پهپادی به پایگاه رمیلان آمریکا در سوریه

کد خبر: 1267140

مقاومت اسلامی عراق از حمله پهپادی به پایگاه رمیلان آمریکا در شمال شرق سوریه خبر داد.

حمله پهپادی به پایگاه رمیلان آمریکا در سوریه

 مقاومت اسلامی عراق از حمله پهپادی جدید به پایگاه رمیلان آمریکا در شمال شرق سوریه خبر داد. پایگاه اشغالگران آمریکایی در میدان نفتی العمر در شرق دیرالزور سوریه هم امروز هدف شلیک دست کم ۳۰ راکت قرار گرفت.

مقاومت اسلامی عراق امروز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که پایگاه اشغالگران آمریکایی در «رمیلان» واقع در شمال شرقی سوریه را هدف حملات پهپادی خود قرار داده است.

در بیانیه منتشر شده توسط مقاومت عراق تصریح شده است، رزمندگان مقاومت در ادامه خط‌مشی مقاومت در برابر نیروهای اشغالگر آمریکایی در عراق و منطقه و در پاسخ به کشتارهای رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، پایگاه رمیلان اشغالگران آمریکایی در سوریه را هدف حملات پهپادی قرار داده است.

منابع خبری امروز از حمله راکتی گسترده به پایگاه آمریکا در میدان نفتی العمر در شرق دیرالزور سوریه خبر دادند.

به گفته این منابع، دست کم 30 راکت به پایگاه اشغالگران آمریکایی در میدان نفتی العمر در شرق دیرالزور سوریه شلیک شده است.

به گفته این منابع، این حمله گسترده موشکی در واکنش به تجاوز آمریکا به یک کامیون در گذرگاه القائم، البوکمال در مرز عراق و سوریه صورت گرفته است.

آنجا که حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه افزایش یافته و با حمایت آمریکا رژیم اسرائیل به حملات خود افزوده و اقدام به نسل کشی می‌کند، مقاومت‌ اسلامی عراق نیز در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقدام به حملات پهپادی و راکتی به پایگاه‌های آمریکا کرده و با افزایش جنایات رژیم صهیونیستی در غزه حملات مقاومت نیز در حال افزایش است./ تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها