ابوعبیده: بسیاری از اسرا در حملات اشغالگران کشته شدند

کد خبر: 1268608

سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش حماس یکشنبه شب در پیامی تصویری گفت که طی هفته‌های اخیر بسیاری از اسرا به دلیل حملات و بمباران رژیم صهیونیستی کشته شدند.

ابوعبیده: بسیاری از اسرا در حملات اشغالگران کشته شدند

سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش حماس یکشنبه شب در پیامی تصویری گفت که طی هفته‌های اخیر بسیاری از اسرا به دلیل حملات و بمباران رژیم صهیونیستی کشته شدند.

به گزارش ایرنا از الجزیره، ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام گفت: ضربات سختی به دشمن وارد کردیم و همچنان به وارد کردن ضرباتی شدیدتر از ضربه هفتم اکتبر ادامه می‌دهیم.

وی افزود: هیچ گزینه‌ای جز بکارگیری تمام توان خود جهت پاسخ به کشتارها و جنایات دشمن علیه ملت خویش در پیش نداریم.

سخنگوی گردان‌های قسام، اضافه کرد: نبرد طوفان الاقصی نبردی مهم در تاریخ ملت و امت و فریادی بود که برای آزادی همه ملت‌ها به صدا درآمد.

ابوعبیده درباره دستآوردهای مجاهدان فلسطینی نیز گفت: یک‌هزار خودروی زرهی اشغالگران اسرائیلی را طی ۱۰۰ روز جنگ هدف قرار داده و منهدم کردیم.

وی با تاکید بر اینکه سلاح‌هایی که مجاهدان فلسطینی با آنها نیروها و ادوات جنگی دشمن را هدف قرار دادند، ساخت گردان‌های قسام بوده است، افزود: حماسه‌ای که مجاهدان ما آفریدند، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین نبردها در تاریخ امت ثبت خواهد شد.

سخنگوی گردان‌های قسام ادامه داد: نبرد طوفان الاقصی نبرد فلسطین است که ملت و مقاومت در خندقی واحد کنار هم می‌جنگند. مجاهدان ما در مورد ضعف ایمان نیروهای دشمن و فرار آنها از میدان به رغم تمامی تجهیزات و سلاح‌هایی که در اختیار دارند، شهادت دادند.

ابوعبیده همچنین، گفت: دشمن در تحقق اهدافش و آزادی اسرای خود از غزه ناکام مانده است و بسیاری از اسرای دشمن طی هفته‌های اخیر سرنوشتی نامشخص پیدا کردند و بیشتر این اسرا کشته شده‌اند و مسئولیت آن کاملا متوجه رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: دستاوردهای ادعایی دشمن در مورد موشک‌ها و تونل‌های غزه، مایه تمسخر است و روزی کذب این ادعاها را ثابت خواهیم کرد.

سخنگوی گردان‌های قسام در بخش دیگری از سخنانش با تمجید از مقاومت یمن، لبنان و عراق به خاطر ضرباتی که به دشمن وارد کردند، گفت: پیام‌هایی از مقاومت در رابطه با گسترش دامنه عملیات‌ها علیه دشمن صهیونیستی طی روزهای آینده در صورت ادامه حملات به غزه دریافت کردیم.

ابوعبیده افزود: فرزندان العاروری و عیاش و دیگر شهدا باید این فرصت تاریخی را برای ضربه زدن به اشغالگران غنیمت شمارند.

وی اضافه کرد: این وظیفه ماست که به ۲ میلیارد مسلمان اعلام کنیم که دشمن صهیونیستی بیشتر مساجد نوار غزه را تخریب کرده است.

سخنگوی گردان‌های قسام گفت: درخواست ما از همه مسلمانان این است که از ماهیت این نبرد و دولت جنایتکار (رژیم) اسرئیل آگاه باشند و ضعیف ‌ترین ایمان آن است که از یاری رساندن به مظلومان عاجز باشد و به یاری مساجد نشتابد، پس در همه مساجد قنوت بخوانید و برای یاری مقاومت و مظلومان دعا کنید. به یاری خداوند، فجر پیروزی برای ملت ما نزدیک است و جهاد و خون ملت فلسطین هدر نخواهد رفت./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها