وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: نابودی حماس زمان زیادی را می‌طلبد

کد خبر: 1268863

در حالی مقامات آمریکا بر غیر ممکن بودن نابودی حماس تأکید دارند، مقامات صهیونیست از جمله وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی است برای نابودی حماس به زمان زیادی نیاز است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: نابودی حماس زمان زیادی را می‌طلبد

یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که همواره با بی اعتنایی به خواسته‌های اسرای صهیونیست در غزه و خانواده‌های آنها بر ادامه جنگ اصرار دارد، در تازه‌ترین اظهارات خود اعلام کرد نابودی حماس زمان زیادی را می‌طلبد اما در عین حال زیرساخت های نظامی حماس در سراسر باریکه را منهدم کرده‌ایم.

گالانت در راستای کاستن اختلافات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و بنی گانتس عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی بر سر ادامه جنگ غزه به دو طرف نصیحت کرد که «دولت وحدت» برای تحقق اهداف در جنگ غزه مهم است.

وی در ادامه مدعی شد: سال ۲۰۲۴ سال جنگ خواهد بود و ما پیروز خواهیم شد، زیرا عزم و اراده جدی برای پیروزی داریم.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی افزود: آینده نوار غزه باید روی قدرتی متمرکز باشد که دشمن اسرائیل نباشد.

وی همچنین گفت مانور در مناطق شمالی نوار غزه به پایان رسید و به زودی در جنوب غزه به پایان خواهد رسید.

یوآو گالانت اظهار کرد: طی ۱۰۰ روز جنگ، از داخل مناطق خود به داخل غزه منتقل شده‌ایم.

گالانت اضافه کرد: «اسرائیل» حتما باید در این جنگ به پیروزی برسد و گزینه دیگری وجود ندارد و هیچ گونه امتیازی نخواهد داد.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی در طول جنایت ۱۰۰ روزه خود در غزه، تنها به کشتار مردم بی گناه و تخریب مناطق مسکونی روی آورده است و به گفته سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله، «تاکنون هیچ گونه دستآوردی نداشته است».

از طرفی اختلاف‌های موجود در کابینه رژیم صهیونیستی به حدی رسیده که بنی گانتس عضو ارشد کابینه جنگ و وزیر جنگ سابق رژیم در تظاهرات گسترده اخیرا علیه کابینه نتانیاهو در تل‌آویو مشارکت کرد.

الجزیره گزارش داد بنی گانتس عضو کابینه جنگی رژیم صهیونیستی و رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در تظاهرات گسترده دیروز در تل‌آویو که برای محکوم کردن سیاست‌های جنگی کابینه رژیم صهیونیستی به ویژه در زمینه نحوه تعامل با پرونده اسرای صهیونیست در غزه برگزار شده بود، شرکت کرد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها