قسام جنگ‌افزارهای صهیونیستی را در میدان مین گرفتار کرد

کد خبر: 1270535

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از گرفتارکردن جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در میدان مینِ از پیش آماده‌شده خبر داد.

قسام جنگ‌افزارهای صهیونیستی را در میدان مین گرفتار کرد

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از گرفتارکردن جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در میدان مینِ از پیش آماده‌شده خبر داد.

به نقل از الجزیره، مبارزان گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از حمله‌های جدید خود علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی که به غزه هجوم آورده‌اند خبر داد.

گردان‌های قسام اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها موفق شده‌اند در منطقه «جحرالدیک» واقع در شرق منطقه مرکزی نوار غزه ۲ خودرو نظامی «همر» ارتش رژیم صهیونیستی را پس از گرفتارکردن آنان در میدان مینِ از پیش آماده‌شده، منفجر کنند.

همچنین مبارزان قسام یک نفربر ارتش رژیم صهیونیستی را در شهر خان‌یونس با گلوله «یاسین ۱۰۵» هدف قرار دادند.

گردان‌های قسام یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی را نیز در جنوب شرق شهر خان‌یونس تحت کنترل خود درآورد.

علاوه بر این یک ماشین حفاری ارتش رژیم صهیونیستی در شرق اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه از سوی گردان‌های قسام با گلوله یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده شد.

کمی پیش‌تر نیز گردان‌های قسام تاکید کرد که مبارزان این گردان‌ها موفق شده‌اند کنترل ۳ پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی را در اختیار بگیرند؛ قسام اعلام کرد که ۲ پهپاد از این ۳ پهپاد، از گونه پهپادهای انتحاری «ماعوز» بوده‌اند و در جنوب شهرک زیتون شهر غزه به کنترل مبارزان قسام درآمده‌اند.

علاوه بر این یک اتاقِ از پیش بمب‌گذاری‌شده در غرب شهر خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه از سوی گردان‌های قسام منفجر شد و هلاکت ۳ نظامی و زخمی‌شدن چند نظامی دیگر صهیونیست را در پی داشت./مهر

شکار ۳ پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی از سوی مبارزان قسام

مبارزان گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که توانسته کنترل ۳ پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی را در اختیار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) و گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) از عملیات‌های جدید خود علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

گردان‌های قسام تاکید کرد که مبارزان این گردان‌ها موفق شده‌اند کنترل ۳ پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی را در اختیار بگیرند؛ قسام اعلام کرد که ۲ پهپاد از این ۳ پهپاد، از گونه پهپادهای انتحاری «ماعوز» بوده‌اند و در جنوب شهرک زیتون شهر غزه به کنترل مبارزان قسام درآمده‌اند.

علاوه بر این یک اتاقِ از پیش بمب‌گذاری‌شده در غرب شهر خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه از سوی گردان‌های قسام منفجر شد و هلاکت ۳ نظامی و زخمی‌شدن چند نظامی دیگر صهیونیست را در پی داشت.

همچنین نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در جنوب غرب شهر غزه از سوی مبارزان قسام با خمپاره سنگین هدف گرفته شدند.

گردان‌های قسام ۳ بولدوزر «دی ۹» ارتش رژیم صهیونیستی را نیز در غرب شهر خان‌یونس با موشک «تاندوم» و «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داد.

گردان‌های قدس نیز اعلام کرد که در عملیاتی مشترک با تیپ «العامودی» گردان‌های الاقصی موضع صهیونیستی «ناحل عوز» را با خمپاره سنگین هدف قرار داده است.

۲ جنگ‌افزار ارتش رژیم صهیونیستی نیز در محور پیشروی غرب خان‌یونس از سوی مبارزان گردان‌های قدس با گلوله «آر پی جی» هدف گرفته شدند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها