حمله پهپادی به عین‌الاسد

کد خبر: 1271205

نیروهای مقاومت شامگاه امروز شنبه بار دیگر پایگاه عین الاسد را که مقر نظامیان آمریکایی در غرب عراق است، هدف قرار دادند.

حمله پهپادی به عین‌الاسد

منابع خبری شامگاه امروز شنبه گزارش دادند که پایگاه عین الاسد در غرب عراق، با پهپاد هدف قرار گرفته است. این پایگاه محل استقرار نظامیان آمریکایی به شمار می‌رود.

مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای، ضمن بر عهده گرفتن مسئولیت این حمله، تأکید کرد که به حملات خود علیه مواضع اشغالگران آمریکایی ادامه خواهد داد.

ساعتی پیش هم شبکه خبری المیادین گزارش داد که پایگاه نظامیان آمریکا در میدان گازی «کونیکو» واقع در شرق سوریه، هدف حمله راکتی قرار گرفته است.

مقاومت عراق هم تأکید کرد که در ادامه مقاومت در برابر اشغالگران آمریکایی و پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی، پایگاه آمریکا در میدان کونیکو را هدف حمله راکتی قرار داده است.

منابع خبری عراقی شنبه هفته گذشته گزارش دادند که مناطق اطراف پایگاه عین الاسد هدف حمله راکتی قرار گرفت.

منابع عراقی تأکید دارند که حمله مذکور، بزرگترین حمله‌ای بوده است که گروههای مقاومت به پایگاه آمریکا داشته‌اند. برخی از منابع، تعداد راکتهای شلیک شده را ۲۰ عدد اعلام کرده‌اند.

گروههای مقاومت در واکنش به حمایتهای آمریکا از تداوم جنگ غزه، همچنان در حال هدف قرار دادن پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در منطقه هستند و تأکید دارند که تا اخراج کامل آمریکا از عراق و منطقه، قطعا به این حملات ادامه خواهند داد./فارس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها