ابوشریف: ایران ستون فقرات امت اسلامی است

کد خبر: 1272312

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه ایران ستون فقرات امت اسلامی است، گفت: آمریکا، انگلیس و اسرائیل از جبهه مقاوت می ترسند؛ بنابراین باید این مسیر را ادامه دهیم.


ابوشریف: ایران ستون فقرات امت اسلامی است

ناصر ابوشریف امروز - پنج شنبه - در کنگره سراسری جمعیت یاران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: تاکید می کنم در مرحله تاریخی یعنی مرحله ایجاد تمدن نوین اسلامی قرار داریم.

وی ادامه داد: پروژه غربی در حال پس رفت است و ما باید جایگاه خود را به عنوان امت اسلامی پیدا کنیم. ما بهترین امت هستیم و باید مشخص کنیم کجا قرار داریم.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران خاطرنشان کرد: ما باید از طریق فرهنگ انتظار، عمل کنیم زیرا در این فرهنگ دنیا پس از یک دوره ظلم به عدالت می رسد. موفقیت انقلاب اسلامی بسیار مهم است زیرا ایران ستون فقرات امت اسلامی است. پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی پروژه تمدن اسلامی است. موفقیت های بسیار زیاد انقلاب اسلامی به خاطر تلاش های زیاد و خون های زیاد شهیدان بود. اکنون ایران نفوذ خود را در تمدن اسلامی بدست آورده است. ایجاد جبهه مقاومت یکی از جلوه های موفقیت انقلاب اسلامی ایران بود. الان آمریکا، انگلیس و اسرائیل از جبهه مقاوت می ترسند بنابراین باید این مسیر را ادامه دهیم.

ابوشریف افزود: یکی از پیروزی های ما عملیات طوفان الاقصی بود. در گذشته کسی نمی توانست جلودار اسرائیل باشد اما مقاومت اسلامی ضربه بزرگی به اسرائیل زد و همچنان به مقاومت خود ادامه می دهد.

وی در پایان با اشاره به مقاومت اسلامی در منطقه علیه اسرائیل، آمریکا و انگلیس، گفت: ما باید مقاومت خود را ادامه دهیم تا پیروزی نهایی را بدست آوریم. موفقیت پروژه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و باید همه کمک کنیم تا این موفقیت ها ادامه یابد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نیازمندیها

  تازه های سایت

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فردانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد