بنی گانتس: دولت لبنان هم مسئول حملات حزب‌الله است

کد خبر: 1274917

عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی دولت لبنان را در کنار حزب‌الله مسئول حمله این رزمندگان حزب‌الله به پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در شهر صفد دانست.

بنی گانتس: دولت لبنان هم مسئول حملات حزب‌الله است

«بنی گانتس» عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به حملات حزب‌الله به پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در میان خبرنگاران گفت: ما امروز حادثه سختی را تجربه کردیم که پاسخ آن به حزب‌الله بسیار فوری، قوی و سخت خواهد بود.

وی افزود: ما نه تنها حزب‌الله را مسئول حوادث امروز می‌دانیم بلکه دولت لبنان نیز مسئول پرتاب راکت‌های امروز به اسرائیل است.

ساعاتی پیش رسانه‌های عبری از حمله موشکی حزب الله به اراضی اشغالی خبر دادند که برای نخستین بار پایگاه‌های نظامی در شهر صفد را هدف قرار داده است. این حمله یکی از شدیدترین حملات به اراضی اشغالی از جنوب لبنان طی هفته‌های اخیر بوده است. به گفته منابع عبری زبان، بیشتر این موشک‌ها به پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شهر صفد اصابت کرده است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش کرد که امروز هشت موشک از لبنان به سمت شهر صفد شلیک شده است. طی حمله موشکی حزب‌الله به پایگاه نظامی در صفد، یک نظامی صهیونیست کشته شد./ایسنا

 

کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی درباره جزئیات حمله موشکی حزب‌الله لبنان به صفد گزارش کرد: روز بسیار سخت و غم‌انگیزی در صفد بوده است؛ حزب‌الله به جای عقب‌نشینی تشدید تنش را انتخاب کرد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها