اخبار جنگ غزه | گردان‌های «شهدا الاقصی» بولدوزر صهیونیستی را هدف قرار داد

کد خبر: 1276892

گردان‌های «شهدا الاقصی» اعلام کرد که یک بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در شهرک «الزیتون» شهر غزه هدف قرار داده است.

اخبار جنگ غزه | گردان‌های «شهدا الاقصی» بولدوزر صهیونیستی را هدف قرار داد

به نقل از الجزیره، با گذشت ۱۴۱ روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی از یک سو و حمله‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی از سوی دیگر، عملیات‌های مبارزان مقاومت فلسطین علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

گردان‌های شهدا الاقصی اعلام کرد که یک بولدوزر نظامی «دی ۹» ارتش رژیم صهیونیستی را در شهرک «الزیتون» واقع جنوب شرق شهر غزه با گلوله «آر پی جی» هدف قرار داده است.

علاوه بر این گردان‌های شهدا الاقصی از درگیری شدید مبارزان این گردان‌ها با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در محور شهرک «الامل» در شهر خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه خبر داد.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز اعلام کرد که مرکز تجمع نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در شهرک «الزیتون» هدف حمله خمپاره‌ای قرار داده است.

همچنین مبارزان گردان‌های قدس موفق شدند که یک جنگ‌افزار ارتش رژیم صهیونیستی را در شهرک «الزیتون» واقع در جنوب شرق شهر غزه با گلوله «آر پی جی» هدف قرار بدهند.

علاوه بر این گردان‌های قدس اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها در منطقه «عبسان الکبیره» واقع در شرق خان‌یونس در جنوب نوار غزه با استفاده از سلاح تیربار و گلوله‌های ضدزره و ضدنفر با نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی درگیر شده‌اند./مهر

تداوم حمله‌های ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه

حمله های ددمنشانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه ادامه دارد و بر اثر آن شماری دیگر از ساکنان غزه شهید و زخمی شدند.

به نقل از خبرگزاری شهاب، منابع فلسطینی از حمله جدید جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به شرق شهر غزه خبر دادند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منطقه الشعب در شرق غزه را بمباران کردند.

منابع فلسطینی از شهادت سه فلسطینی در خان یونس خبر دادند.

۳ فلسطینی در مناطق غربی شهر خان یونس در جنوب نوار غزه، به ضرب گلوله تک‌تیراندازان ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.

پیش از این اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد: بیش از یک میلیون نفر در نوار غزه دچار سو تغذیه هستند. رژیم اشغالگر صهیونیستی اجازه ورود تجهیزات پزشکی و سوخت به شمال نوار غزه را نمی‌دهد. به دلیل کمبود امکانات قادر به ارائه خدمات پزشکی در شمال نوار غزه نیستیم. تنها ۳ بیمارستان در رفح در حال فعالیت است که به علت حجم بالای مجروحان قادر به ارائه خدمات نیست.

وی خواستار مداخله فوری نهادهای بین‌المللی برای نجات وضعیت بهداشتی در نوار غزه شد.

یورش ارتش رژیم صهیونیستی به بیمارستان «العوده» در غزه

شبکه خبری الجزیره تصاویری از دوربین پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به دست آورده است که نشان می‌دهد اشغالگران به بیمارستان العوده در شمال غزه یورش برده‌اند.

به گزارش ایسنا، این تصاویر اجساد غیرنظامیان را نشان می‌دهد که نیروهای اشغالگر پس از تعقیب و رصد به آنها تیراندازی کرده‌اند.

در این تصاویر دیده می‌شود که نیروهای رژیم صهیونیستی پزشکان و آوارگان حاضر در بیمارستان را بازداشت و آنها را برهنه می‌کنند.

تصاویر به دست آمده از این پهپاد صهیونیستی نشان می‌دهد پهپاد رژیم صهیونیستی در حال تیراندازی به یک فلسطینی است که تلاش می‌کند مجروحان را نجات دهد.

همچنین این تصاویر بمباران یک منطقه مسکونی در منطقه «تل الزعتر» در شمال نوار غزه را مستند کرده است.

در صد و چهل و یکمین روز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه، جنگنده‌های این رژیم مناطق مختلف این باریکه را هدف قرار دادند و در نتیجه این حملات ده‌ها تن شهید و صدها تن دیگر زخمی شدند.

منابع خبری اعلام کردند طی ۲۴ ساعت گذشته اشغالگران ده‌ها کشتار در حق خانواده‌های فلسطینی در نوار غزه مرتکب شدند و در نتیجه آن ۱۰۴ تن شهید و ۱۶۰ تن دیگر زخمی شدند و بدین ترتیب آمار تلفات حملات رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر به ۲۹ هزار و ۵۱۴ تن و شمار مجروحان به ۶۹ هزار و ۶۱۶  تن افزایش یافت.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها