دبیرکل نجباء: آمریکا تنها زبان زور و سلاح را می‌فهمد

کد خبر: 1277018

شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش نجبای عراق گفت که خروج ارتش آمریکا از عراق طریق گفت‌وگو یک توهم است و آمریکا تنها زبان زور و سلاح را می‌فهمد.

دبیرکل نجباء: آمریکا تنها زبان زور و سلاح را می‌فهمد

 شیخ اکرم الکعبی، دبیرکل جنبش نجبای عراق امروز (یکشنبه) در بیانیه‌ای به موضوع مبارزه با اشغالگران آمریکایی برای خروج از عراق پرداخت و بر ادامه حملات تأکید کرد.او ضمن تبریک میلاد حضرت صاحب الزمان (عج)، نکاتی را در خصوص راهبرد مقاومت در مقابله با اشغالگران آمریکایی و هدف قرار دادن صهیونیست‌ها خطاب به طرفداران مقاومت مطرح کرد

.1- مقاومت عراق تاکید می‌کند، تصمیماتش اسلامی و جهادی بوده و تمام مسئولیت آن را برعهده می‌گیرد. ما این ثبات را از کربلا داریم و در آخر ضمن ادامه تلاش برای هدف قرار دادن رژیم صهیونیستی و اخراج اشغالگران از عراق، یا پیروز می‌شویم یا شهید.

2- مقاومت عراق نقش بسزایی در جنگ غزه ایفا کرده و شهدای بسیاری تقدیم کرده و همین خون‌ها موجب ثبات ما در مسیر آزادی و خونخواهی از آمریکای خائن گردیده است. آمریکا از این جنایت‌ها در عراق، سرزمین مقدسات پشیمان خواهد شد.

3- ما رایزنی با حکومت خود در خصوص اعلام برنامه زمانی برای عقب‌نشینی اشغالگران را رد نمی‌کنیم، اما تاکید می‌کنیم خروج آن‌ها از طریق گفتگو یک توهم است و آمریکا، این شیطان متجسم در قالب یک حکومت، تنها زبان زور و سلاح را متوجه می‌شود.

4- توقف حملات، تاکتیکی موقت برای بازیابی موقعیت و آرایش نیروهاست و با توجه به وجود مزدوران و خائنین که برخی اطلاعات مقاومت را به آمریکایی‌ها دادند، در جهت حفاظت از برادرانمان، این آرامش، آرامش قبل از طوفان است

.5- گروه‌های مقاومت با یکدیگر هماهنگ هستند و با توقف حملات در یک جبهه، شاهد فعال شدن جبهه دیگر هستیم. ما به حمایت از غزه و اقدامات خود برای اخراج اشغالگران از سرزمین‌نمان ادامه خواهیم داد.

6- با وجود خون دادن در این راه، برخی افراد در داخل عراق، خنجر به پهلوی‌مان زدند. ما از این تکلیف شرعی عقب نخواهیم نشست و با توجه به عدم فعالیت سیاسی و عدم پرداختن به امور دنیوی، تنها هدف ما انجام تکلیف شرعی و جلب رضایت خداوند است.

فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها