تدابیر امنیتی بی‌سابقه رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

کد خبر: 1279738

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) از اتخاذ تدابیر شدید و بی‌سابقه امنیتی در کرانه باختری در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.

تدابیر امنیتی بی‌سابقه رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) از اتخاذ تدابیر شدید و بی‌سابقه امنیتی در کرانه باختری در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش ایرنا، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد که این رژیم تدابیر بی‌سابقه‌ای را در کرانه باختری برای ماه مبارک رمضان اتخاذ کرده است.

طبق این گزارش، قرار است که ۲۴ گردان، ۲۰ گروهان و ۲ یگان ویژه در کرانه باختری مستقر شوند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد ۵۰۰۰ نظامی ذخیره از اهالی شهرک‌های صهیونیست‌نشین کرانه باختری نیز در منطقه مستقر خواهند شد.

بر پایه این گزارش، در مجموع ۱۵ هزار نظامی صهیونیست در ماه رمضان در مناطق مختلف کرانه باختری مستقر خواهند شد.

همزمان با نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و در پی تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و کرانه باختری، مقامات تل‌آویو نگران شعله ور شدن آتش انتفاضه‌ای دیگر و تشدید درگیری‌ها در کرانه باختری هستند.

با آغاز تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری نیز در بخش های مختلف این منطقه از جمله نابلس، طولکرم، جنین و الخلیل به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی برخاسته‌اند.

به گزارش ایرنا، گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت چهارروزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای جبران شکست اطلاعاتی - نظامی خود در عملیات طوفان الاقصی و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها