پایگاه‌های رژیم صهیونیستی زیر آتش باران حزب الله

کد خبر: 1282069

حزب الله لبنان در ادامه حملات خود به مواضع رژیم صهیونیستی، امروز (چهارشنبه) نیز پنج حمله علیه پایگاه‌های ارتش این رژیم انجام داد.

پایگاه‌های رژیم صهیونیستی زیر آتش باران حزب الله

حزب الله لبنان در ادامه حملات خود به مواضع رژیم صهیونیستی، امروز (چهارشنبه) نیز پنج حمله علیه پایگاه‌های ارتش این رژیم انجام داد.

به نقل از رسانه های عربی، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که مجاهدان ما در حمایت از ملت فلسطین در غزه راس ساعت ۱۰:۰۰ صبح، تجمع نظامیان دشمن صهیونیستی را در محوطه شهرک صهیونیست‌نشین شتولا با حملات راکتی هدف قرار دادند.

حزب الله با انتشار بیانیه دیگری تاکید کرد که «ساعت ۰۱:۴۵ دقیقه بعد از ظهر مجموعه نظامی پیاده دشمن صهیونیستی را در داخل اردوگاهی در پایگاه رامیم با سلاح مناسب هدف قرار دادیم.»

در این بیانیه آمده است که تعدادی از نظامیان صهیونیست در این حمله کشته یا زخمی شدند.

حزب الله همچنین اعلام کرد: راس ساعت ۲:۰۰بعد از ظهر تجهیزات جاسوسی در پایگاه مسکاف را هدف قرار دادیم.

حزب الله لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد که «ساعت ۰۲:۰۵دقیقه بعد از ظهر پایگاه رویسات العلم در سرزمین‌های اشغالی را هدف حملات راکتی قرار دادیم.»

ساعت ۸:۰۰ صبح نیز حزب‌الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرده بود که در حمایت از مردم فلسطین در غزه و در پاسخ به جنایت دشمن صهیونیستی در منطقه الهباریه، مجاهدان مقاومت صبح امروز شهرک صهیونیست‌نشین کریات شمونه و فرماندهی تیپ۷۶۹ رژیم صهیونیستی را با ده ها موشک هدف قرار دادند.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که در این حمله موشکی حزب الله ۲ نفر زخمی و یک نفر کشته شده است.

حزب الله لبنان پیش از این تهدید کرده بود که جنایت رژیم صهیونیستی علیه مرکز پزشکی در الهباریه در جنوب لبنان بی‌پاسخ نمی‌ماند.

از طرفی، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد امروز مرکز جمعیت پزشکی اسلامی لبنان در شهرک الهباریه را هدف قرار دادند که در این حمله دستکم هفت نفر شهید شدند.

به گزارش ایرنا، حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند./ایرنا

شمال فلسطین اشغالی زیر آتش باران حزب الله

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شمال اراضی اشغالی در دو روز گذشته زیر آتش گلوله های حزب الله لبنان بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه الجزیره، بنا به اعلام سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان طی ۴۸ ساعت گذشته صدها موشک به سوی اراضی اشغالی شلیک کرده است.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» روز چهارشنبه به نقل از سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که طی دو روز گذشته ۱۱۰ موشک از جنوب لبنان به سمت شمال اراضی اشغالی شلیک شده است.

بنا به اعلام سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، در حال حاضر شرایط لازم برای دستیابی به توافق با حزب الله لبنان مهیا نشده است.

هارتص به نقل از سخنگوی ارتش صهیونیستی همچنین تاکید کرد که مبادله اسرا در غزه می‌تواند به دست‌یابی به توافق با لبنان هم کمک کند.

رسانه‌های صهیونیستی هم صبح امروز اعلام کردند که ۵ گروه آتش‌نشان در تلاش برای خاموش کردن حریق گسترده‌ای هستند که پس از حمله راکتی از لبنان در شهرک کریات شمونه شعله‌ور شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها