واکنش جهاد اسلامی به پاسخ ایران

کد خبر: 1285399

جنبش جهاد اسلامی ایران از حمله موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی تمجید و آن را پاسخ طبیعی توصیف کرد.

واکنش جهاد اسلامی به پاسخ ایران

جنبش جهاد اسلامی ایران از حمله موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی تمجید و آن را پاسخ طبیعی توصیف کرد.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای از پاسخ نظامی ایران و هدف قرار دادن پایگاه‌های نظامی در داخل سرزمین‌های اشغالی تمجید کرد.

طبق گزارش فلسطین‌الیوم، در این بیانیه آمده است: پاسخ ایران پاسخی طبیعی بود و با توجه به جنایت‌ها و ترورهایی که رژیم صهیونیستی مرتکب می‌شود، ضروری‌تر شده است.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است که «اظهارات تمام طرف‌هایی که از رژیم اشغالگر دفاع کردند به‌ویژه آن‌هایی که خود را به عنوان دیوار حمایتی جلوی رژیم صهیونیستی قرار دادند، محکوم می‌کنیم.»

پیش از این جنبش حماس نیز  در بیانیه‌ای اعلام کرد: حمله ایران به اراضی اشغالی پاسخ طبیعی و شایسته‌ای به تجاوز رژیم صهیونیستی علیه کنسولگری ایران در دمشق است. ملت‌های منطقه حق دارند از خودشان در برابر تجاوز رژیم اشغالگر دفاع کنند.

در این بیانیه آمده است: ما از تمام گروه‌های امت عربی و اسلامی و آزادگان جهان و گروه‌های مقاومت در منطقه می‌خواهیم به حمایت از مقاومت فلسطین و طوفان الاقصی و حق ملت فلسطین برای آزادی، استقلال و تشکیل کشور مستقل به پایتختی قدس ادامه بدهند.

پیش‌تر روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه از حمله و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها