بخش دوم لایحه بودجه از هفته آینده در صحن مجلس بررسی می‌شود

کد خبر: 1285452

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق تصمیم هیات رئیسه بخش دوم لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ از هفته آینده در صحن بررسی می‌شود.

بخش دوم لایحه بودجه از هفته آینده در صحن مجلس بررسی می‌شود

حجت الاسلام علیرضا سلیمی درباره نشست عصر امروز یکشنبه هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: با تصمیم هیات رییسه، بخش دوم لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ که مربوط به جداول بودجه است از هفته آینده در صحن مجلس بررسی خواهد شد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس این تصمیم، کمیسیون تلفیق در هفته جاری بررسی و تصویب بخش دوم لایحه بودجه ۱۴۰۳ را به پایان خواهد رساند و جداول بودجه از هفته آینده در دستور کار صحن قرار خواهد گرفت.

سلیمی با بیان اینکه طبق این تصمیم جلسات صحن مجلس از هفته آینده به صورت مستمر تا پایان بررسی جداول بودجه به صورت یک شیفت ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در صورت نیاز، جلسات مجلس در نوبت دوم برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق تصمیم هیات رئیسه از امروز تا پایان کار مجلس یازدهم، نمایندگان تنها یک هفته برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود خواهند رفت، اضافه کرد: با محاسبه هفته جاری، مجلس ۶ هفته کاری دیگر خواهد داشت و بر اساس تصمیم اتخاذ شده در هیات رییسه مجلس، جلسات صحن و کمیسیون‌ها علاوه بر هفته جاری در دو هفته کاری پیش رو نیز برگزار خواهد شد.

نماینده مردم محلات در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: پس از آن نمایندگان یک هفته به حوزه‌های انتخابیه خود خواهند رفت و پس از بازگشت نمایندگان از حوزه‌های انتخابیه، جلسات مجلس در دو هفته کاری دیگر ادامه خواهد داشت./ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها