پوتین: در پیروزی روسیه هیچ تردیدی نیست

کد خبر: 1290225

رئیس جمهور روسیه تاکید کرد که در پیروزی مسکو در جنگ جاری با اوکراین هیچ شکی ندارد.

پوتین: در پیروزی روسیه هیچ تردیدی نیست

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در مراسم رژه «روز پیروزی» در میدان سرخ مسکو، ضمن محکوم کردن تلاش‌های اوکراین و متحدان غربی این کشور برای تحریف تاریخ و به‌راه‌انداختن جنگ‌های منطقه‌ای، گفت که هیچ تردیدی در پیروزی روسیه در جنگ با اوکراین ندارد.

پوتین تاکید کرد: امروز می‌بینیم که آنها در تلاشند تا واقعیت جنگ جهانی دوم را تحریف کنند. این حقیقت مانعی بر سر راه کسانی است که به شکل دادن بنیاد سیاست استعماری‌شان بر پایه ریا و دروغ عادت دارند.

وی تصریح کرد: کینه‌توزی و انتقام‌جویی، سوءاستفاده از تاریخ و تلاش برای توجیه دنباله‌روهای فعلی نازی، بخشی از سیاست کلی سیاسیون غربی است تا از این طریق جنگ‌های منطقه‌ای به‌راه بیندازند.

پوتین اضافه کرد: «روز پیروزی» را در بحبوحه عملیات ویژه نظامی جشن می‌گیریم. یاد و خاطره غیرنظامیاتی که در بمباران وحشیانه نئونازی‌ها و حملات تروریستی کشته شدند و همچنین برادران‌مان که در جنگ برحق علیه نئونازیسم جان‌فشانی کردند را گرامی می‌داریم.

وی افزود: روسیه برای ممانعت از درگرفتن جنگ جهانی، هر کاری که در توان داشته باشند، انجام خواهد اما در عین حال، به هیچ‌کس اجازه نخواهیم داد تا ما را تهدید کند. نیروهای راهبردی ما همواره گوش به زنگ هستند. روز پیروزی همه نسل‌ها را متحد می‌کند. با تکیه بر سنت دیرینه‌مان رو به جلو حرکت می‌کنیم و اطمینان داریم که با هم آینده‌ای آزاد و امن برای روسیه و مردم متحدمان به ارمغان خواهیم آورد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها