رئیس پلیس کشور:‌ فتنه دشمنان ناکام ماند

کد خبر: 1195946

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: به فرموده سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ایران اسلامی حرم است از این رو باید با در راس قراردادن مکتب حاج قاسم از این حرم تا پای جان حفاظت و حراست کنیم.

رئیس پلیس کشور:‌ فتنه دشمنان ناکام ماند

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: به فرموده سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ایران اسلامی حرم است از این رو باید با در راس قراردادن مکتب حاج قاسم از این حرم تا پای جان حفاظت و حراست کنیم.

سردار حسین اشتری در آیین نکوداشت سومین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در سالن کوثر ستاد فراجا برگزار شد، گفت: امروز در مجموعه انتظامی سراسر کشور همچنین در مراکز آموزشی فراجا همه با یاد سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گرد هم آمدند؛ بحمدالله این مراسم بسیار باشکوه برگزار شد و ان‌شاء‌الله همه ما از برکات آن نیز بهره‌مند شویم.

وی به اهمیت برگزاری این مراسم باشکوه اشاره کرد و ادامه داد: امروز مراسمی که به یاد حاج قاسم سلیمانی و شهدای والامقام برگزار شد، روز پربرکتی برای مجموعه انتظامی کشور نیز هست؛ هر زمان که به یاد شهدا باشیم و با برگزاری این قبیل مراسم یاد شهدا را زنده نگه داریم در اصل از ارزش‌ها و آرمان‌های والای شهیدان گرانقدر و انقلاب اسلامی پاسداری کرده‌ایم.

فرمانده کل انتظامی کشور به بیان چند خاطره از شهید سلیمانی پرداخت و گفت: این شهید والامقام و معزز توجه ویژه‌ای به مجموعه انتظامی کشور و کارکنان داشتند به طوری که ایشان در سخنان خود بیان می‌کردند که همه ما مدیون زحمات شبانه‌روزی همکاران انتظامی در راستای برقراری امنیت و آرامش در کشور هستیم و این میزان از توجه برای انتظامی کشور بسیار افتخار بزرگی است.  

وی به تواضع و مردم داری شهید سلیمانی نیز اشاره و تصریح کرد: سردار سلیمانی شهادت را عاقبت بخیری می‌دانستند و در نهایت در راستای امنیت و آرامش ایران اسلامی جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و عاقبت بخیر شدند. شهید حاج قاسم سلیمانی عاشق شهادت بودند و هر زمان به یاد رفقای شهیدش از جمله شهیدان والامقام خرازی و حاج احمد کاظمی می‌افتادند، منقلب می‌شدند و آرزوی شهادت می‌کردند؛ ان شاءالله همه ما نیز در مسیر شهدا قرار بگیریم و با ادامه راه این عزیزان در راستای سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی به شهادت برسیم.

اشتری با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تعمیم و بسط این فرهنگ غنی و ارزش‌های عظیم آن در بطن جامعه، جاودانه نگه‌داشتن یاد و خاطره حماسه آفرینی، صبوری و مقاومت خانواده معظم شهدا و ایثارگران دفاع مقدس ادامه داد: شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی علاوه بر اخلاص و صداقت عملی که داشتند، فرمانده‌ایی شجاع و باتدبیر و دارای دیپلماسی قوی بودند و با عقلانیت و اقتدار در میدان نبرد حضور داشتند.

فرمانده فراجا با بیان اینکه شهید سلیمانی با خدا معامله کرد، افزود: زمانی که تمام کارهای ما برای رضایت خداوند متعال باشد و در این مسیر با گام های استوار قدم برداریم و با خدا معامله کنیم خداوند نیز پاداش عظیمی را نصیب بنده خود خواهد کرد از این رو حاج قاسم نیز محبوب قلب‌ها شد به طوری که شاهد مشتاقان و علاقه‌مندان به حاج قاسم پس از شهادت ایشان و حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر ایشان بودیم.

وی همچنین به اخلاص و ولایتمداری شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت:‌ همه ما امروز وظیفه و تکلیف مهمی را برعهده داریم که آن ادامه دادن راه شهیدان خصوصا شهید حاج قاسم سلیمانی است؛ به فرموده این شهید والامقام ایران اسلامی حرم است از این رو باید با در راس قراردادن مکتب حاج قاسم از این حرم تا پای جان حفاظت و حراست کنیم.

فتنه دشمنان ناکام ماند

اشتری به اغتشاشات اخیر به سرکردگی ضدانقلاب و منافقان کور دل و ایستادگی کارکنان جان برکف فراجا در برابر آنان اشاره کرد و گفت: به لطف و عنایت الهی فتنه دشمنان ناکام ماند و جا دارد در این مراسم پربرکت از مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های تمامی همکارانم در سراسر کشور به واسطه ایستادگی در برابر دشمنان تقدیر و تشکر کنم.  انصافا همکاران ما در مجموعه انتظامی کشور جان خود را در دفاع از جان، مال و ناموس مردم و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طبق اخلاص گذاشتند؛ همکاران ما در سراسر کشور با اقتدار و صلابت در میدان نبرد با دشمنان و معاندان حضور داشتند و از این حرم پاسداری کردند.

بر اساس اعلام سایت پلیس،  اشتری گفت: در اغتشاشات اخیر بسیاری از همکاران ما به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و عده ای هم جانباز و مجروح شدند؛ قدردان همه این عزیزان و صبوری و مقاومت خانواده های آن ها و فرزندانشان و همچنین مدافعان حرم هستیم.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطرنشان کرد: دشمنان بدانند که ایران اسلامی با وجود جوانان غیور و جان برکف خصوصا جوانان باغیرت در مجموعه انتظامی کشور لحظه‌ای از دفاع از جان، مال و ناموس مردم و تمامیت ارضی ایران اسلامی دریغ نخواهد کرد و با ادامه دادن راه شهیدان و مکتب حاج قاسم، دشمن را سرشکسته و مایوس خواهد کرد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها