خبر رسمی از تعطیلی مدارس | مدارس این استان فردا سه شنبه ۱۶ اسفند تعطیل شد

کد خبر: 1208746

مدیرکل آموزش و پرورش توضیحاتی درباره تعطیلات 16 اسفند ماه داد

خبر رسمی از تعطیلی مدارس | مدارس این استان فردا سه شنبه ۱۶ اسفند تعطیل شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت: فعالیت آموزشی مدارس شهر قم فردا و پس فردا به صورت غیر حضوری خواهد بود.

علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به جشن‌های نیمه شعبان و حضور گسترده زائران و میهمانان در شهر کریمه اهل بیت، فعالیت آموزشی مدارس شهر قم فردا و پس فردا به صورت غیر حضوری خواهد بود.

جشن‌های نیمه شعبان از روز دوشنبه 8 اسفندماه با آئین غبار روبی و تعویض پرچم گنبد مسجد مقدس جمکران آغاز و تا روز جمعه 19 اسفندماه ادامه دارد.

از فردا 313 موکب در سراسر بلوار پیامبر اعظم خدمت رسانی به زائران را آغاز می کنند و پیش بینی می شود بیش از 2 میلیون پرس غذا توسط موکب داران در بلوار پیامبر اعظم توزیع شود.

حدود 1800 غرفه در این موکب ها فعالیت خواهند کرد، 500 غرفه به صورت خاص در زمینه برنامه‌های فرهنگی و موضوعاتی از جمله عفاف و حجاب، خانواده و فرزندآوری، پاسخ به شبهات و سوالات دینی و غرفه‌های کودک و ایستگاه‌های دخترانه ویژه بانوان فعالیت می‌کنند./تسنیم

مدارس و دانشگاه‌های این استان فردا تعطیل شد

گرد و غبار شدید مدارس و دانشگاه‌های این استان را تعطیل کرد.

در پی اعلام وضعیت خطرناک از سوی ستاد مدیریت بحران استان اردبیل به دلیل گرد و غبار شدید، مدارس و دانشگاه‌های اردبیل فردا تعطیل شد و شروع کار ادارات نیز از ساعت 10 خواهد بود.

با توجه به شدت گرد و غبار در منطقه، ستاد مدیریت ‌بحران و دستگاه‌های امدادرسان آماده‌باش شدند و از مردم خواستند از ترددهای غیرضرور پرهیز کنند.

شرایط ریزگردها تا فردا در استان اردبیل پایدار خواهد بود.

۳

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    Markets

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها