اعلام محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته و نیمه شعبان

کد خبر: 1208896

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته و نیمه شعبان در جاده‌ها را اعلام کرد.

 اعلام محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته و نیمه شعبان

سرهنگ احمد شیرانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی سه‌شنبه 16 اسفندماه الی شنبه 20 اسفندماه اظهار کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز سه‌شنبه مورخ 1401/12/16 الی ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ 1401/12/20 از محورهای کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت‌های محور کندوان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ‌های 1401/12/16 و 17 از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

شیرانی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 1401/12/18 و 19 از کرج و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به محدودیت‌های محور هراز در این ایام گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 1401/12/18 و 19 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی با اشاره به محدودیت‌های تردد در محورهای قم به دلیل نیمه شعبان گفت: تردد انواع تریلر و کامیون و کامیونت از ساعت 12 روز سه‌شنبه مورخ 1401/12/16 لغایت روز چهارشنبه مورخ 1401/12/17 ساعت 18 از  میدان 72 تن به سمت جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین (روی پل میدان 72 تن به سمت اتوبان قم ـ کاشان)  تردد کنند.

شیرانی گفت: عوارضی اتوبان ـ قم کاشان به سمت میدان 72 تن ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین (بعد از عوارضی اتوبان قم ـ کاشان به سمت رودخانه تغییر مسیر داده و در ادامه از کنارگذر منتهی به خیابان شهید بادیان وارد کمربندی امام علی(ع) و در ادامه به سمت جاده قدیم قم ـ تهران و سلفچگان) تردد کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور تصریح کرد: جاده قدیم کاشان ـ قم نرسیده به پل امیرکبیر به سمت مسجد مقدس جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین (کنارگذر پل امیرکبیر سپس اتوبان کاشان ـ قم) تردد کنند.

وی بیان کرد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها