جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال یکطرفه شد

کد خبر: 1209744

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از یک طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.

جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال یکطرفه شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از یک طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بار ترافیکی موجود در مسیر بازگشت ازشمال کشور در جاده چالوس گفت:‌برابر تمهیدات اتخاذ شده بنا بود تا در صورت افزایش حجم بار ترافیکی جاده چالوس یک طرفه شود. در همین راستا نیز از ساعت ۱۳ امروز جاده چالوس یک طرفه شده و تردد در این محور تنها در مسیر شمال به جنوب انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه تردد در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس از میدان امیرکبیر و همچنین جنوب به شمال آزادراه تهران - شمال از ابتدای آزادراه تا امشب و تخلیه کامل بار ترافیکی بازگشت مسافران ممنوع است، گفت:‌ در محور هراز تاکنون محدودیتی برای تردد انجام نشده و گرچه تردد در این محور پرحجم است، اما به شکل دو طرفه در حال انجام است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از رانندگان و مسافران خواست که در زمان انسداد مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال یا سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند یا از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

شیرانی با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محورهای دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند.

بارش برف در جاده کرج - چالوس/ رانندگان احتیاط کنند

رییس پلیس راه استان البرز از بارش برف در جاده کرج - چالوس خبرداد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.

سرهنگ پیمان کرمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: اکنون این بارش در محدوده کندوان به صورت برف و در بقیه محور به صورت باران است که سبب لغزندگی سطح محور شده است.

وی اضافه کرد: سقوط سنگ در جاده کرج - چالوس با توجه به بارش برف و باران و نوسانات دما دور از انتظار نیست و توصیه می‌کنیم مسافران در این شرایط از سفر غیر ضروری پرهیز کنند.

وی تاکید کرد: مسافران در محدوده هایی که احتمال ریزش سنگ وجود دارد، توقف نکنند.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته یک فقره ریزش کوه در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان رخ داد که خسارتی در پی نداشت.

کرمی در خصوص وضعیت ترافیک راه های این استان گفت: اکنون ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج - قزوین حدفاصل پل حصارک تا پل فردیس در برخی مقاطع نیمه سنگین است.

وی افزود: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل در تمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظر مستقر شده است.

استان البرز دارای یک هزار و

۵۰۵ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری جاده کرج- چالوس درحوزه استان البرز و نیمی دیگر درحوزه استان مازندران واقع شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها