آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت/ خلوتی معابر را به پای تغییر ساعات نگذارید

کد خبر: 1225793

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ شرایط ترافیکی معابر عمومی تهران را خلوت توصیف کرد و گفت: خلوتی معابر شهر تهران را نباید به پای تغییر ساعات گذاشت زیرا در حال حاضر تعطیلات را پشت سر گذاشته‌ایم و در اصل میزان و جریان ترافیک پایتخت از هفته بعد معلوم می شود.

آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت/ خلوتی معابر را به پای تغییر ساعات نگذارید

به گزارش پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی اصغر شریفی صبح امروز طی گفت و گویی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت افزود:در حال حاضر بزرگراه‌های، حکیم، بابایی، امام علی(ع)، نواب و خیابان آزادی خلوت و دارای ترافیکی روان و بزرگراه‌های همت، چمران و زین‌الدین پرترافیک در حال حرکت و نیم سنگین است.

وی اظهارداشت:برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران ، قصد سرعت و سبقت جهت زود رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی داشته باشند که به این دسته از رانندگان توصیه می شود فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: سرعت های بالا همیشه خطرساز و خطرآفرین هستند پس با رعایت قانون ، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبحگاهی و خلوت تردد کنید .

وی همچنین گفت: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت‌ها و سبقت‌ها حضور دارند، زیرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.

سرهنگ شریفی افزود: رانندگان در صورت خلوتی معابر از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد کنند. این احتیاط همان سرعتی است که اگر حادثه‌ای مقابل راننده روی داد و اگر خودرو و مانعی مقابل پیش آمد راننده بتواند خودروی خود را به موقع متوقف و از برخورد پرهیز کند.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها