ماموران نوپو ۲ قاتل فراری را از پای درآوردند

کد خبر: 1241800

دو قاتل فراری که پس از ارتکاب قتل در استان قم به استان فارس فرار کرده و در آنجا مخفی شده بودند صبح امروز در عملیات دستگیری بعد از درگیری مسلحانه با مأموران نوپو، از پای درآمدند.

 ماموران نوپو ۲ قاتل فراری را از پای درآوردند

 قاتلان که در استان قم مرتکب قتل شده بودند بعد از اینکه توسط پلیس شناسایی و تحت رصد و دستگیری قرار گرفتند، توانسته بودند از استان قم فرار کنند و در منزل دخترخاله خود در یکی از شهرهای استان فارس مخفی شوند.

یکی از قاتلان در یک درگیری با اسلحه "کلت کمری" عامدانه  به سمت برادر و همسر خود شلیک می‌کند؛ در این درگیری همسر این قاتل جان خود را از دست می‌دهد و برادرش زنده می‌ماند اما بر اثر شدت خونریزی به کما می‌رود و بر اساس گفته پزشکان وضعیت جسمی مناسبی هم ندارد.

این قاتل بعد از ارتکاب قتل با دوستش ـ که او هم قاتل فراری و از اشرار سابقه‌دار شهر بوده ـ بعد از اینکه متوجه می‌شوند توسط پلیس شناسایی و تحت رصد و دستگیری قرار گرفته‌اند از قم به سمت شیراز فرار می‌کنند تا در خانه دخترخاله خود مخفی شوند.

ماموران نوپو با رصد اطلاعاتی، مخفیگاه این دو قاتل را در شیراز شناسایی می‌کنند و صبح امروز عملیات ضربتی دستگیری آنها اجرا می شود؛ در این عملیات هر دو قاتل با پلیس درگیر می‌شوند و به سمت نیروهای نوپو شلیک می‌کنند و قصد فرار داشتند که ماموران نوپو با قانون به کارگیری سلاح به سمت آنها شلیک می‌کنند و هر دو قاتل کشته می‌شوند.

در پاکسازی مخفیگاه این قاتلان  سه خشاب پُر هم کشف و ضبط شد.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها