وضعیت جوی تهران طی ۵ روز آینده | منتظر وزش باد شدید باشید

کد خبر: 1243868

اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد طی پنج روز آینده خبر داد.

وضعیت جوی تهران طی ۵ روز آینده | منتظر وزش باد شدید باشید

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری و پدیده غالب وزش باد و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

برای امروز (۲۰ شهریور) نواحی غربی و جنوبی و ارتفاعات استان و از بعد از ظهر سه شنبه تا پایان هفته (۲۱ تا ۲۴ شهریور) در بیشتر بخش‌های استان به‌ویژه در بازه زمانی بعد از ظهر تا شب گاهی وزش باد شدید در نیمه جنوبی و ارتفاعات شمال شرق تا خیلی شدید در مناطق مستعد با خیزش موقت گردوخاک و امکان انتقال گرد و غبار از استانهای مجاور به‌خصوص برای روز چهارشنبه (۲۲ شهریور) کاهش موقتی دید و کیفیت هوا مورد انتظار است.

برای فردا افزایش نسبی دما و تا پایان هفته عدم تغییرات محسوس در دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین و فرودگاه امام (ره) با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه‌های استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌اند.

آسمان تهران فردا (۲۱  شهریور) صاف، گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه ( ۲۲ شهریور) صاف تا کمی ابری، از بعد از ظهر افزایش باد، گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها