بستری ۱۳۷ مجروح انفجار تروریستی در بیمارستان‌های کرمان/ ۴۲ نفر در آی‌سی‌یو

کد خبر: 1266510

رئیس اورژانس کرمان گفت: تعداد ۱۳۷ نفری از مجروحان حادثه تروریستی کرمان در بیمارستان‌ها بستری هستند که از این تعداد ۴۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

 بستری ۱۳۷ مجروح انفجار تروریستی در بیمارستان‌های کرمان/ ۴۲ نفر در آی‌سی‌یو

سید محمد صابری رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه تا ساعت 6 صبح امروز تعداد مصدومان حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان بستری در بخش‌های ویژه و عادی بیمارستان‌های شهر کرمان به 137 نفر کاهش یافته است، اظهار داشت: این مصدومان در 10 بیمارستان شهید باهنر، افضلی‌پور، شفا، پیامبر اعظم، سیدالشهدا، حضرت فاطمه(س)، امام حسین (ع)، ارجمند، راضیه فیروز و مهرگان تحت درمان قرار دارند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ادامه داد: از میان 137 مصدوم بستری در بیمارستان‌های کرمان 55 نفر زن، 56 نفر مرد، 26 نفر کودک زیر 15 سال هستند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 95 نفر در بخش‌های عادی و 42 نفر در آی سی یو بستری هستند، ادامه داد: 17 نفر متصل به دستگاه و 25 نفر زیر نظر در آی سی یو هستند.

مجروحان

به گزارش تسنیم ساعت 14:50 دقیقه و در ‌15:17 دقیقه بعد از ظهر 13 دی ماه سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، دو انفجار تروریستی در محدوده گلزار شهدای کرمان اتفاق افتاد که حادثه اول در ورودی گلزار شهدای کرمان و حادثه دوم در ورودی تخت درگاه قلی‌بیگ اتفاق افتاد است که در این حادثه تعداد زیادی از هموطنان مصدوم و شهید شدند.

تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها