جزئیات درگیری با یک عامل تروریستی در بمپور

کد خبر: 1267221

امروز محل اختفای شرور متواری اکرم نارویی در محدوده روستای بهشت آباد از توابع شهرستان بمپور شناسایی و در درگیری و تبادل آتش دوطرفه، به درک واصل شد.

جزئیات درگیری با یک عامل تروریستی در بمپور

سیستان و بلوچستان اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: یکی از اشرار مسلح و از عوامل اصلی پشتیبانی از گروهک‌های تروریستی جنوب شرق کشور به نام «اکرم ناروئی» در درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در منطقه بمپور این استان به هلاکت رسید.

در اطلاعیه اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان آمده است: این شرور مسلح که سوابق متعدد شرارت مسلحانه و نقش بسزایی در تامین تسلیحات و پشتیبانی از تیم‌های عملیاتی و نقل و انتقال تروریست‌های تکفیری منطقه را دارا بود، در حمله اخیر به مقر فرماندهی انتظامی شهر راسک و نیز در ترور ۲ نفر از کارکنان فراجا در بهمن ماه سال گذشته، نقش‌های خائنانه ای علیه امنیت و حافظان امنیت کشور ایفا کرده بود.

این اطلاعیه می‌افزاید: نامبرده علیرغم تغییر مکرر محل اختفای خود و رعایت شدید ملاحظات حفاظتی، با سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان شناسایی و آخرین محل اختفای او با همکاری قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهی فراجای استان به محاصره در آمد.

در این اطلاعیه آمده است: پس از اقدام برای دستگیری این تروریست باسابقه، وی با مقاومت مسلحانه و تیراندازی به سوی ماموران، قصد گریز از محاصره را داشت که با هوشیاری و اقدام به موقع نیروهای حافظ امنیت کشور، این شرور مسلح به هلاکت رسید و دیگر تروریست همراه وی بازداشت شد./ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها