خبر خوش آخرسالی برای بازنشستگان | خدمات رفاهی جدید به بازنشستگان

کد خبر: 1277838

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: در ادامه اجرای طرح صبا برای بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این صندوق، شرکت کفش ملی برای خریدهای نقدی این قشر تخفیف های ۴۰درصدی درنظر گرفته است.

خبر خوش آخرسالی برای بازنشستگان | خدمات رفاهی جدید به بازنشستگان

صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: در ادامه اجرای طرح صبا برای بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این صندوق، شرکت کفش ملی برای خریدهای نقدی این قشر تخفیف های ۴۰درصدی درنظر گرفته است.

به گزارش صندوق بازنشستگی کشوری، اعمال تخفیف ۴۰ درصدی تنها برای خریدهای نقدی بازنشستگان تا سقف ۳ میلیون تومان است. همچنین پس از آماده سازی زیرساخت های فنی لازم، شرکت کفش ملی آمادگی خواهد داشت تا در آینده نزدیک، امکان خرید اعتباری را نیز برای بازنشستگان کشوری فراهم کند.

در این گزارش تصریح شده است: بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری برای استفاده از این طرح که از ۲۰اسفندماه سال جاری آغاز می شود و به مدت یکسال نیز فعال خواهد بود، می توانند به فروشگاه های کفش ملی در سراسر کشور مراجعه و از تخفیف های ۴۰ درصدی در زمان خرید نقدی استفاده کنند.

در این گزارش اعلام شده است: اعمال تخفیف تعیین شده پس از استعلام هویتی از طریق کدملی ذینفعان صندوق بازنشستگی کشوری و دریافت کد پیامکی که برای شماره تلفن همراه شخص بازنشسته و وظیفه بگیر ارسال می شود، انجام خواهد شد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir مراجعه یا با شماره ۲۵۰۰ – ۰۲۱ (مرکز تماس صندوق بازنشستگی) تماس بگیرند.

به گزارش ایرنا پیش ازاین نیز اداره کل خدمات رفاهی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری، در راستای تغییر و توسعه طرح‌های رفاهی و معرفی طرح‌های نوین رفاهی این صندوق از ارائه تخفیف ۶۰ درصدی مجموعه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی این صندوق در آستانه نوروز ۱۴۰۳ و بهار قرآن به بازنشستگان کشوری در قالب «#طرح_صبا» خبر داده بود./ایرنا

شکایت ژنرال اوکراینی از محاسبات اشتباه فرماندهان نظامی

فرمانده نیروهای مسلح اوکراین از محاسبات اشتباه فرماندهان این کشور که بر «ثبات دفاعی در برخی مناطق» تاثیر می گذارد، شکایت و گله کرد.

به گزارش ایسنا، «ولودیمیر زلنسکی» رئیس‌جمهور اوکراین چند هفته پیش سرانجام در جریان تصمیمی مهم ژنرال «والری زالوژنی» که پیشتر وضعیت میدان جنگ را «بن‌بست» توصیف کرده بود، از فرماندهی کل ارتش این کشور برکنار و ژنرال «الکساندر سیرسکی» را به جای او در این سمت منصوب کرد و طبق گزارشات اخیر از اوکراین و وضعیت این کشور در میدان نبرد، نارضایتی‌هایی از سوی سیرسکی شنیده می‌شود.

طبق گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، ژنرال «الکساندر سیرسکی» با اشاره به وضعیت میدان نبرد اوکراین تصریح کرد: وضعیت به ویژه در مناطق آودیوکا و زاپوریژیا متشنج است.

سرانجام پس از ماه‌ها نبرد، ارتش اوکراین تقریبا ۲ هفته پیش از شهر آودیوکا در نزدیکی دونتسک عقب‌نشینی کرد و کنترل این شهر راهبردی به دست نیروهای روسیه افتاد.

وزارت دفاع روسیه پیشتر اعلام کرد نیروهای اوکراینی یک روز پیش از دریافت دستور «اولکساندر سیرسکی» فرمانده نیروهای مسلح این کشور برای عقب‌نشینی از شهر آودیوکا در نزدیکی دونتسک، خودشان فرار از این شهر را آغاز کرده بودند.

فرمانده نیروهای مسلح اوکراین هم‌چنین در پیام‌رسان تلگرام نوشت: در حین کار، مشخص شده است که برخی از فرماندهان اوکراینی اشتباه محاسباتی در مدیریت اوضاع جبهه انجام داده‌اند که بر ثبات دفاع در مناطقی خاص تاثیر گذاشته است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    تازه های سایت

    سایر رسانه ها