افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400 چقدر است؟

کد خبر: 1033246

معاون امور اقتصادی و بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: در بودجه ۱۴۰۰ فروش نفت ۶۵۰ هزار بشکه در نظر گرفته شده است که قیمت هر بشکه ۴۰ دلار پیش بینی می‌شود.

سید حمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی و بودجه سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با ارائه گزارش عملکرد بودجه سال ۹۹ در هفت ماهه امسال، گفت: بودجه امسال ۵۷۱ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده بود که ۲۹۰ هزار میلیارد تومان آن محقق شده است. در بخش مصارف ۳۶ هزار میلیارد تومان در هفت ماهه امسال کاهش داشتیم.

وی افزود: در بودجه ۱۴۰۰ نیز فروش نفت ۶۵۰ هزار بشکه در نظر گرفته شده است که قیمت هر بشکه ۴۰ دلار پیش بینی می‌شود.

آنچه دیگران می خوانند:

  • شوک معکوس به بازار دلار / دلار ارزان تر شد + جدول
  • جزییات طرح ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح/ جریمه 200 هزار تومانی خودرو‌های متخلف
  • عکس جدید از شاهرخ استخری و همسرش + عکس هاس دیده نشده
  • هدیه عجیب الناز شاکردوست برای خودش+عکس
  • نگاه مرموز لیندا کیانی +تصاویر دیده نشده
افزایش حقوق کارمندان در سال 1400

افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400 چقدر است؟

معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده با ۲۵ درصد رشد در نظر گرفته شده است.

این میزان افزایش حقوق مربوط به کارکنان رسمی دولت می باشد.

شایان ذکر است افزایش حقوق کارکنان رسمی و قراردادی نفت بر این اساس می باشد و افزایش حقوق کارکنان غیررسمی نفت (پیمانکاری) بر اساس قانون کار می باشد. همچنین میزان افزایش حقوق کارکنان غیررسمی یا پیمانکاری مطابق روال گذشته در اواخر سال جاری توسط شورای عالی کار مشخص خواهد شد. در پایان این نکته قابل ذکر است کارکنان قراردادی نفت سال جاری نسبت به افزایش حقوق این دسته از کارکنان بصورت کارمندی انتقاداتی را مطرح کرده بودند و اعلام کردند وقتی مزایای کارمندان به نیروهای قراردادی نفت تعلق نمیگیرد افزایش حقوق و پرداخت عیدی آنان بصورت کارمندی منصفانه نیست.

براساس این گزارش، پورمحمدی در جلسه امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، گزارش مبسوطی از عملکرد هفت ماهه منابع و مصارف عمومی قانون بودجه و هدفمندی در سال ۱۳۹۹ و برآورد منابع و مصارف عمومی در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور و نیز جهت گیری‌های بودجه سال آینده بر اساس چند رویکرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید ارائه کرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها