وزیر کشور: اقدامات تروریستی در وحدت مردم خللی ایجاد نخواهد کرد

کد خبر: 1182339

وزیر کشور گفت: اقدامات تروریستی در وحدت مردم از هر قوم و مذهبی و در همدلی با مسئولان خللی ایجاد نخواهد کرد.

وزیر کشور: اقدامات تروریستی در وحدت مردم خللی ایجاد نخواهد کرد

وزیر کشور گفت: اقدامات تروریستی در وحدت مردم از هر قوم و مذهبی و در همدلی با مسئولان خللی ایجاد نخواهد کرد.

احمد وحیدی وزیر کشور در پیام تسلیت به خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاه چراغ (ع)، بر شناسایی دست‌های پنهان این جنایت انسانی تاکید کرد و گفت: اقدامات تروریستی، در وحدت مردم از هر قوم و مذهبی و همدلی با مسئولان خللی ایجاد نخواهد کرد.

متن پیام وحیدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جنایت تروریستی در حرم مطهر حضرت شاه چراغ (ع) پرده جدیدی از عمق خصومت و کینه توزی بدخواهان و معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران را که مدعی حمایت از حقوق بشر و انسان دوستانه بودند، برملا ساخت.

جریان نفاق با همدستی تکفیری‌های مورد حمایت استکبار جهانی، نمازگزاران و عاشقان اهل بیت علیهم السلام را هدف گرفت تا به زعم خود دسیسه دیرینه خود را در برهم زدن آرامش و امنیت عمومی محقق سازند.

مدعیان حمایت از آزادی، با قساوت تمام بر خلاف تمام قواعد و قوانین انسانی و بین المللی، به مکانی مقدس و دینی حمله بردند تا نشان دهند که برای مقابله با قداست‌ها و هرآنچه که مظهر اسماً الهی باشد، از هیچ اقدامی دریغ نخواهند کرد.

جنایت تروریستی شامگاه چهارشنبه در حرم مطهر حضرت شاه چراغ (ع) تایید کرد دشمنان این مرز و بوم و این نظام اسلامی، جنگ ترکیبی پیچیده‌ای را طراحی کرده اند که در آن ریخته شدن خون بی گناهان و مظلومانی که دل در گرو عبودیت و توسل به ذات احدیت داشته‌اند، مجاز شمرده می‌شود.

از این رو، آگاهی بیشتر ملت همیشه بیدار ایران اسلامی نسبت به دسیسه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان از رهگذر اغتشاشات و ناامن سازی کشور، ضرورتی جدی است؛ هرچند عزیزان فراجا و دستگاه‌های امنیتی که در آشوب‌های اخیر، مجاهدانه برای امنیت مردم ایستادگی کردند، همچنان خواهند ایستاد و با پاسداری از منافع ملی، آسایش و آرامش ملت را همچون همیشه تأمین و با خصم دون به مقابله خواهند پرداخت.

بی تردید، این قبیل جنایات، خللی در عزم و اراده ملت ایران در پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی ایجاد نخواهد کرد و وحدت آحاد جامعه از هر قوم و مذهبی و همدلی مردم و مسئولان را بیش از پیش تقویت خواهد کرد.

اینجانب با عرض تسلیت به پیشگاه بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرزوی صبر جمیل برای خانواده‌های شهدای مظلوم این جنایت تروریستی و دعا برای شفای عاجل مجروحان، اطمینان خواهم داد با شناسایی و معرفی دست‌های پشت پرده این جنایات، درس عبرت محکمی به برهم زنندگان نظم و امنیت مردم و اربابان آنها خواهیم داد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها