گفت‌وگوی جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران با وزیر کشور

کد خبر: 1188578

وزیر کشور در دیدار با جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران ترویج فضای گفت‌وگو و تعامل میان سلایق مختلف سیاسی را پربرکت و مفید دانست.

 گفت‌وگوی جمعی از اساتید دانشگاه‌های تهران با وزیر کشور

جمعی از اساتید مطرح دانشگاه‌های تهران با احمد وحیدی وزیر کشور دیدار و درباره مسائل جاری سیاسی و اجتماعی و همچنین وقایع اخیر تبادل نظر کردند.

در این نشست هم‌اندیشی که با حضور اساتید مطرح دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبایی، صنعتی شریف، الزهرا(س)، آزاد اسلامی، علم و صنعت، خوارزمی و هنر برگزار شد، حاضران با طرح دغدغه‌ها و نقطه نظرات خود، پیشنهادهایی را برای بهبود شرایط و بازگشت آرامش کامل به فضای سیاسی و اجتماعی ارائه دادند.

علی مطهری، ابوالفضل دلاوری، حمیدرضا جلالی‌پور، حسین راغفر، بیژن عبدالکریمی، اصغر قاسمی، محمدرضا مریدی، کیومرت یزدان‌پناه، مهدی نصیری، علیرضا مدنی‌زاده و علی اصغرپورعزت، از جمله اساتیدی بودند که نظرات و دیدگاه‌های خود را در این زمینه مطرح کردند.

در ادامه، وحیدی نیز توضیحی از وضعیت موجود ارائه کرد و به تبیین پیچیدگی‌های آن پرداخت.

وی با استقبال از پیشنهادهای مطرح شده، تداوم چنین نشست‌ها و ترویج فضای گفت‌وگو و تعامل میان سلایق مختلف سیاسی و جریان‌های متنوع فکری در دانشگاه‌ها را پربرکت و مفید دانست و آن را زمینه‌ای برای آگاهی بیشتر و تنویر افکار عمومی برشمرد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها