واکنش نتانیاهو به عملیات شهادت طلبانه قدس

کد خبر: 1201435

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات شهادت طلبانه شب گذشته یک جوان فلسطینی در قدس اشغالی گفت که این بدترین حمله در طول چند سال اخیر بوده است.

واکنش نتانیاهو به عملیات شهادت طلبانه قدس

به گزارش خبرگزاری سما، «بنیامین نتانیاهو» در اولین واکنش خود به عملیات شهادت طلبانه یک جوان فلسطینی در قدس اشغالی که منجر به کشته شدن 7 صهیونیست و زخمی شدن 10 نفر دیگر شد، گفت: بعد از جلسه با دستگاه های امنیتی، تصمیمات فوری در این رابطه اتخاذ کردیم. این تصمیمات را در جلسه امروز (شنبه) کابینه مطرح خواهیم کرد تا تصویب شود.

این جوان فلسطینی به نام «خیری علقم» شب گذشته با حمله به صهیونیست‌ها در محله «النبی یعقوب» واقع در شمال قدس، دستکم ۷ تن از آنها را به ضرب گلوله به هلاکت رساند و ۱۰ نفر را نیز زخمی کرد که حال برخی از آنها وخیم گزارش شده است.

رادیو صهیونیستی «کول براما» به نقل از شاهدان عینی گزارش داد که مجری عملیات قدس هنگام تیراندازی فریاد «جنین» سرداده بود.

نتانیاهو در ادامه واکنش خود به این عملیات شهادت طلبانه افزود: ما نیاز به اتخاذ تصمیم همراه با آرامش داریم. ارتش، پلیس ‌و نیروهای امنیتی بر اساس دستورات کابینه اقدام خواهند کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در عین حال به تاثیرگذاری عملیات شهادت طلبانه قدس اذعان کرد و گفت: شاهد بدترین حمله در چند سال اخیر بودیم.

نتانیاهو: شاهد بدترین حمله در چند سال اخیر بودیم

نتانیاهو همچنین شب گذشته نیز در محل عملیات استشهادی قدس حاضر شد و با چهره ای مغموم گفت: عملیات‌های انفرادی (فلسطینی ها علیه صهیونیست ها) چیزی است که نهادهای امنیتی را بیشتر نگران می‌کند.

بر اساس این گزارش، شبکه ۱۲ صهیونیستی شب گذشته اعلام کرد که کابینه این رژیم امروز (شنبه) جلسه ای برگزار خواهد کرد.

پس از عملیات استشهادی قدس، برخی از رسانه‌های صهیونیستی با حمله به وزیر امنیت داخلی این رژیم، اقدامات تحریک آمیز او را مسبب افزایش تنش‌ها در فلسطین اشغالی و عملیات جمعه شب در قدس دانستند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز به همه نیروهای نظامی این رژیم دستور آماده باش داده و خواسته تا نیروهای نظامی از شهرک‌های صهیونیستی محافظت کنند.

ایرنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها