عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: ایران از ماه‌های گذشته در یک جنگ ترکیبی دنباله‌دار قرار دارد

کد خبر: 1201513

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اروپایی‌ها به خوبی می‌دانند که اقدام‌شان علیه سپاه پاسداران چه عواقبی به دنبال دارد و قطعا جمهوری اسلامی ایران این اقدام را بی پاسخ رها نخواهد کرد.

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: ایران از ماه‌های گذشته در یک جنگ ترکیبی دنباله‌دار قرار دارد

روح‌الله حضرت‌پور طلاتپه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه پاسدران انقلاب اسلامی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از ماه‌های گذشته در یک جنگ ترکیبی دنباله‌دار قرار دارد که برخی عوامل خودفروخته داخلی و لابی‌های آمریکایی، صهیونیستی، اروپایی و گروه‌های ضد انقلاب خارجی در آن نقش ایفا می‌کنند.

وی تحرکات اخیر اروپا را به خاک پاشیدن به چهره خورشید تعبیر کرد و گفت: با این وجود ما نسبت به این موضوع به اروپا و کشورهای اروپایی هشدار جدی می‌دهیم؛ اروپا به خوبی می‌داند که این اقدام چه عواقبی به دنبال دارد و قطعا جمهوری اسلامی این اقدام را بی پاسخ رها نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه این اقدام اروپایی‌ها از پایه و اساس بر خلاف قوانین و موازین بین‌المللی و بدعتی جدید است، تصریح کرد: اینکه اروپایی‌ها از شناسایی جاسوس‌هایشان در ایران خشمگین شوند و سپاه عزیز را تروریستی بنامند، هم بسیار مضحک و جالب است.

حضرت‌پور خاطر نشان کرد: جامعه بین‌المللی باید به این سوال پاسخ دهد کشورهای اروپایی و دستگاه امنیتی آنان که در ماه‌های گذشته امنیت داخلی ایران را هدف قرار می‌دادند و سلاح برای گروه‌های تجزیه طلب ارسال می‌کردند، تروریست هستند یا سپاه پاسداران که سالها در مقال داعش ایستاد تا قلب اروپا و منطقه مامن داعش نشود؟

وی با بیان اینکه اقدامات متقابل ایران منجر به عقب‌نشینی اروپایی‌ها از مواضع خود شده است، گفت: بدون شک اقدامات متقابل ایران، منطقه را برای نیروهای تروریستی غربی نا امن خواهد کرد و تروریست‌ها باید منطقه را فورا ترک کنند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    نیازمندیها

    سایر رسانه ها